افزایش ۱۶۰۹ تنی تولید شیر در مجتمع‌های موسسه دامپروری قدس رضوی
کد خبر: 1020035
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HMB
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۰
در راستای جهش تولید محقق شده است؛
مدیر عامل موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی از افزایش بیش از هزار و ۶۰۹ تنی تولید شیر در مجتمع‌های دامپروری این موسسه در ۵ ماه نخست سال ۱۳۹۹ خبر داد.

آرش فرزادنیا بیان کرد: در 5 ماه ابتدایی امسال حدود 23 میلیون و 506 هزار کیلوگرم شیر در مجتمع های موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی تولید شده است.
وی با اشاره به مهم ترین اقداماتی که منجر به افزایش میزان تولید شیر در این مدت شده است، گفت: افزایش راندمان تولید در واحدهای موسسه در مقایسه با سال گذشته و نیز افزایش راندمان به صورت مداوم در طی سال های اخیر، از جمله این موارد به شمار می رود.
مدیر عامل موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی ادامه داد: همچنین علاوه بر افزایش کیفیت اقلام خوراکی خریداری شده، خرید به موقع این اقلام انجام شده است.
وی افزایش رفاه دام را یکی از عوامل مهم و تاثیرگذار در عملکرد آن دانست و خاطرنشان کرد: ضمن این که بالا بردن کنترل کیفی اقلام خوراکی و بهبود نحوه انبارش آن ها اعم از مواد دانه ای و علوفه ای، نقش موثری در افزایش تولید شیر موسسه داشته است.
فرزادنیا ادامه داد: علاوه بر این، در موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی، فرموله کردن دقیق خوراک مصرفی دام ها بر طبق آخرین متد روز دنیا انجام می شود.
وی از نظارت مستمر و دقیق بر اجرای جیره های فرموله شده و نیز افزایش نظم در امور اجرایی واحدها، به عنوان بخشی دیگر از اقدامات صورت گرفته در راستای افزایش تولید یاد کرد.
فرزادنیا با بیان این که در 5 ماه نخست امسال بیش از 6 هزار و 748 کیلوگرم شیر در واحد کنه بیست تولید شده است، گفت: تقریبا میزان 50 درصد تولید این واحد به تولید شیر خشک نوزاد اختصاص یافته است.
مدیر عامل موسسه دامپروری صنعتی قدس رضوی ادامه داد: مجموع تولید این واحد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نیز بیش از 2 هزار و 50 کیلوگرم رشد داشته است که مهم ترین دلایل آن به افزایش تعداد دام دوشا با افتتاح فاز توسعه کنه بیست و بهبود راندمان این واحد در مقایسه با سال گذشته بر می گردد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار