سهمیه جذب نیروی انسانی کفاف نیاز دامپزشکی اصفهان را نمی‌دهد
کد خبر: 1019890
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HJq
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۳
معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی اصفهان:
عبدالرضا مرادی گفت: در آزمون سازمان اداری و استخدامی کشور سهمیه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان ۱۵ نفر است که کفاف کمبود نیروی انسانی این اداره را نمی دهد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی اداره کل دامپزشکی اصفهان معاون توسعه مدیریت ومنابع دامپزشکی اصفهان با اشاره به آزمون سازمان اداری و استخدامی کشور اظهار داشت: سهمیه استخدامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان از این آزمون فراگیر، ۱۵ نفر است که از این تعداد سه نفر دکترای دامپزشکی، ۱۱ نفر کاردان دامپزشکی و یک نفر هم کارشناس امور مالی در ردیف استخدامی از طریق آزمون سازمان سنجش قرار گرفته‌اند.

وی افزود: اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به همراه شبکه‌های دامپزشکی در ۲۴ شهرستان، بالغ بر ۴۴۴ پست سازمانی دارد که به علت عدم جذب نیروی انسانی در سال‌های اخیر و با بازنشستگی‌های سالانه با کمبود نیروی انسانی دست و پنجه نرم می‌کند. قرار است در طی آزمون سازمان اداری و استخدامی کشور، ۱۵ نیرو به مجموعه اداره کل دامپزشکی استان اصفهان افزوده شود که به هیچ وجه کفاف کمبود نیروی انسانی این اداره را نمی‌دهد.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان اشاره‌ای بر خالی بودن نیمی از ظرفیت پست‌های سازمانی در اداره کل دامپزشکی استان اصفهان داشت و افزود: ۲۲۲ پست سازمانی خالی در اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به این معناست که با نیمی از ظرفیت نیروی انسانی مشغول به فعالیت هستیم.

اهمیت دامپزشکی به عنوان یکی از ارکان تضمین دهنده سلامت جامعه

وی با تاکید بر اهمیت دامپزشکی به عنوان یکی از ارکان تضمین دهنده سلامت جامعه تصریح کرد: با توجه به اینکه بخش اعظم وظایف اداره کل دامپزشکی به شکل عملیاتی و صحرایی است و از سوی دیگر ۵۰ درصد بیماری‌ها بین انسان و دام مشترک است لازم است در جذب نیروی انسانی کافی دقت بیشتری به عمل آورده شود.

مرادی باز هم بر اهمیت دامپزشکی در پیشگیری از بیماری در انسان تاکید ورزید و گفت: با رایزنی‌های انجام شده ۱۵ نفر سهمیه استخدامی اداره کل دامپزشکی استان اصفهان است که به داوطلبان توصیه می‌شود با آمادگی کامل در آزمون استخدامی که توسط سازمان سنجش برگزار می‌شود، شرکت کنند.

وی افزود: با توجه به کمبود نیروی انسانی در بخش کاردان دامپزشکی، بیشترین ظرفیت در جذب نیرو به این بخش مربوط می‌شود.

معاون توسعه مدیریت و منابع اداره کل دامپزشکی استان اصفهان به ثبت نام در آزمون استخدامی کشوری توسط سازمان سنجش از ۲۰ شهریورماه اشاره‌ای کرد و گفت: سه برابر ظرفیت پذیرفته شده‌ها در آزمون استخدامی پذیرفته می‌شوند که در مراحل بعدی با مصاحبه گزینش خواهند شد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار