آمریکا مسئول برهم زدن تلاش‌ها برای تشکیل دولت لبنان است
کد خبر: 1019883
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HJj
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۱
حزب الله لبنان:
فراکسیون «الوفاء للمقاومه» وابسته به جنبش حزب‌الله لبنان دولت آمریکا را مسئول برهم زدن تلاش‌های صورت گرفته برای تشکیل دولت در این کشور دانست.
سرویس بین الملل جوان آنلاین: فراکسیون «الوفاء للمقاومه» وابسته به جنبش حزب‌الله لبنان، امروز اعلام کرد اینکه طرفی بخواهد به جای این فراکسیون نماینده‌های آن را انتخاب کند را رد می‌کند.

این فراکسیون افزود: تلاش برخی‌ها برای قدرت گرفتن از خارج آن هم برای تشکیل یک دولت با وزرای جعلی تلاشی است که هدف آن از بین بردن ابتکار فرانسه است.

فراکسیون الوفاء للمقاومه بر اهمیت طرح فرانسه تاکید و اعلام کرد: دولت آمریکا که از منافع اسرائیل در نابودی ثبات کشور و تقویت قدرت، اقتصاد و کارآمدی‌اش در منطقه و جهان حمایت می‌کند، مسئول تعطیل کردن تلاش‌ها برای تشکیل دولت با هدف ممانعت از احیای جایگاه لبنان در منطقه و جهان است. آمریکا همچنین مستقیماً در مانع‌تراشی در تلاش‌ها برای تشکیل دولتی که بیانگر تفاهم ملی و تاکید بر همکاری بین گروه‌های لبنانی باشد، دخیل است.

این فراکسیون همچنین از مسئولان لبنانی که این تلاش‌ها را تعطیل می‌کنند عاجزانه خواست منافع کشور را در اولویت قرار دهند.

فراکسیون الوفا للمقاومه در ادامه توافقات سازش امارات و بحرین با اسرائیل را برخلاف خواست ملت‌هایشان دانست و گفت: این خیانت به مساله فلسطین است.
منبع: مهـــر
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار