برگزاری جلسه کمیته عالی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل
کد خبر: 1019577
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004HEn
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۹
جلسه کمیته عالی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی؛
جلسه کمیته عالی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان خراسان رضوی با حضور مدیرعامل معاونین بهره برداری و دیسپاچینگ ، منابع انسانی ، مالی و پشتیبانی و مدیران دفاتر حراست و امور محرمانه و روابط عمومی و دبیر کمیته برگزار شد.

در ابتدای جلسه دبیر کمیته مدیریت بحران و پدافند غیر عامل گزارشی از اقدامات انجام شده از جمله تهیه و تدوین روش اجرایی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل، تامین و نحوه نگهداری تجهیزات ضروری مقابله با بحران، الزامات نظامنامه مدیریت بحران و پدافند غیر عامل و قانون مدیریت بحران و سایر اقدامات را ارائه نمود .

مهندس حبیب خیردوست در ادامه ضمن تقدیر از تلاش هایی که در گذشته صورت گرفته ، خواستار تقویت جایگاه مدیریت بحران و پدافند غیرعامل در شرکت شد و اشاراتی نیز به موارد مهم مطرح شده در جلسه ستاد بحران استان داشت .

در ادامه جلسه مدیر عامل ضمن تاکید برنقش و جایگاه مهم مدیریت بحران تاکیداتی در خصوص بروز رسانی بانک اطلاعاتی و الکترونیکی نمودن آن (مشترکین حساس و مهم، فیدرهای حساس و مهم، لیست جامع مراکز حساس و مهم دارای مولد اضطراری، اکیپ های اجرایی، تجهیزات بحران ، ناوگان خودرویی، مولدهای اضطراری شرکت، لیست مراکز حساس و مهم، پیمانکاران) ، برگزاری حداقل دو نوبت مانور موثر و مفید در طی سال و اهمیت خاص دادن به آموزشهای تخصصی تمامی عوامل موثر در مدیریت بحران و پدافند غیر عامل داشت .

مهندس ذبیحی همچنین بر ایجاد ساختار سازمانی مناسب و کارآمد بر اساس قانون مدیریت بحران و پدافند غیر عامل ، بررسی و اقدام لازم جهت راه اندازی مراکز عملیاتی مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در ۵ نقطه از استان ، بررسی دستورالعمل اجرایی مقاوم سازی شبکه مبتنی بر اطلس آسیب پذیری شبکه بر پایه GIS و ضرورت توجه همه جانبه تمامی ارکان شرکت به مسئله مدیریت بحران و پدافند غیر عامل داشت .

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار