تسهیلات ۵۰۰ میلیونی تومانی به هنرمندان صنایع‌دستی
کد خبر: 1019182
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H8Q
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۱
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی؛
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی گفت: تسهیلات ۵۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۴ درصد و بیش از ۵۰۰ میلیون تومان با کارمزد ۱۰ درصد به هنرمندان صنایع‌دستی پرداخت می‌شود.
ابوالفضل مکرمی فر با اعلام این خبر افزود: به هنرمندان صنایع‌دستی دارای مجوز شامل کارت شناسایی،پروانه فعالیت انفرادی یا فعالیت کارگاهی دارند تسهیلات فنی اعتباری صنایع‌دستی پرداخت می‌شود.
وی ادامه داد: هنرمندان صنایع‌دستی که متقاضی دریافت این تسهیلات هستند باید طرح توجیهی فنی اقتصادی خود را به معاونت صنایع‌دستی این اداره کل تحویل دهند که پس از بررسی کارشناسی در جلسه کارشناسی صنایع‌دستی استان نتیجه اولیه اطلاع‌رسانی خواهد شد.
مدیرکل میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی خراسان رضوی درباره شرایط دریافت این تسهیلات اظهار کرد:این تسهیلات برای تمام بنگاه‌های تولید و توزیع (گروهی، انفرادی،شناسایی ) صنایع‌دستی در نظر گرفته‌شده و متقاضیان باید مدارک و مستندات شامل مشخصات، سوابق مالی و تضمین لازم  را برای بررسی به معاونت صنایع‌دستی این اداره کل ارسال کنند.
مکرمی فر تصریح کرد: هم‌چنین هنرمندان متقاضی دریافت این تسهیلات باید فرم طرح توجیهی را نیز تکمیل کنند.
وی درباره میزان تسهیلات نیز گفت: یک نوع تسهیلات تا سقف 500 میلیون تومان با کارمزد 4 درصد و بازپرداخت 2 ساله است که از طریق صندوق کارآفرینی امید پرداخت می‌شود.
مکرمی‌فر افزود: هم‌چنین تسهیلات بالاتر از 500 میلیون تومان با کارمزد 10 درصد و بازپرداخت 2 ساله از طریق بانک گردشگری پرداخت می‌شود.
وی اظهار کرد: متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های – 37111690- 37111691- 3711169- داخلی 409 آقای ساعدی( تسهیلات و اشتغال) تماس بگیرند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار