تسلیم سختی ها و فشارها نمی شویم
کد خبر: 1019020
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H5o
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۱
شهردار اصفهان:
شهردار اصفهان گفت: ما تسلیم سختی ها و فشارها نمی شویم و تلاش می کنیم برای تمام چالش های موجود نسخه ای داشته باشیم.

قدرت اله نوروزی در حاشیه جلسات هر دوهفته یکبار بررسی وضعیت، روند پیشرفت و مسائل پروژه های عمرانی، اظهار کرد: مدیریت شهری با وجود تغییر قیمت ها و با وجود همه مشکلات که هر یک می تواند پروژه ای را متوقف کند اراده کرده مسیری که آغاز کرده و پیش برده است را در موعد مقرر در پروژه های عمرانی به پایان برساند. 

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، شهردار اصفهان با بیان اینکه شهرداری تمام تلاش خود را برای به پایان رساندن پروژه سالن اجلاس سران و تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی انجام می دهد، تصریح کرد: آزادسازی یکی از سخت ترین کارها برای مدیران شهرداری است، تصمیمات لازم برای مسیر از پل آفتاب تا تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی که مسیری 7 کیلومتری است در جلسه امروز گرفته شد، تامین اعتبارات لازم صورت گرفته اما بخش هایی از این مسیر با چالش های بزرگی به دلیل نوسانات اقتصادی مواجه است که قرار شد برای این موضوع در شورای معاونین، متمرکز شده و راهکار پیدا کنیم.

وی اضافه کرد: در صورتیکه دولت مبلغی که لازم بوده را برای سالن اجلاس پرداخت کند امیدواریم امسال این پروژه به پایان برسد اما ظاهرا این امکان تاکنون برای دولت فراهم نشده است.

نوسان قیمت ها مشکلات بزرگی را برای پروژه های عمرانی ایجاد کرده است

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان نیز در ادامه اظهار کرد: حلقه حفاظتی چهارم شهر اصفهان و سالن اجلاس سران از موضوعاتی بود که در این جلسه نیز مانند جلسات گذشته به لحاظ اهمیتی که دارد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

ایرج مظفر تصریح کرد: در برخی از پروژه های حلقه حفاظتی مانند تقاطع غیرهمسطح شهید سلیمانی به دلیل سختی کاری که این پروژه از نظر اجرایی دارد، محدودیت هایی برای ما ایجاد شده که امیدواریم این محدودیت ها و موانع برطرف و بتوانیم در تاریخ اعلام شده قبلی و حدودا تا پایان سال آن را به پایان برسانیم.

وی با بیان اینکه عملیات اجرایی کیلومتر 4 تا 7 رینگ چهارم تا حدود 6 درصد پیشرفت فیزیکی دارد، افزود: کار در این مسیر در منطقه 15 به خوبی پیش می رود، در این سه کیلومتر همچنین قرار است دو پل و یک تقاطع در جاده قهجاورستان احداث شود که در حال انجام است.

معاون عمران شهری شهرداری اصفهان اضافه کرد: در مرکز همایش های بین المللی به دلیل گستردگی و حجم بالایی که کار دارد قرار بود مبلغ 300 میلیارد تومان از سوی دولت برای این پروژه اختصاص یابد که بر همین اساس برنامه ریزی های اتمام پروژه در دستور کار قرار گرفته است.

وی با بیان اینکه با وجود تمام سختی های اجرای پروژه مرکز همایش ها کار را جلو برده ایم، افزود: در کمال تاسف نوسان قیمت ها مشکلات بزرگی ایجاد کرده است، به عنوان مثال مبلغی که سال گذشته برای بخش هایی از این پروژه تعیین شده امسال دو برابر افزایش یافته و مشکلات حقوقی و‌ قراردادی را به وجود آورده است.

مظفر تاکید کرد: امیدوارم با تصمیم گیری های مسئولانه که برای این پروژه گرفته می شود هر چه سریعتر مرکز همایش ها به سرمنزل مقصود برسد، در جلسه اخیر شهردار اصفهان دستور داد تا با بررسی همه جانبه مشکلات و پیگیری امور و استفاده از همه ظرفیت های شهرداری بتوانیم مشکل ایجاد شده ناشی از نوسان قیمت ها را مرتفع کنیم. 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار