چهارمین جشنواره فیلم کوتاه «موج» برگزار می‌شود
کد خبر: 1018667
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004H07
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۲:۵۵
ابراهیم حصاری با حکم سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش به عنوان دبیر چهارمین جشنواره فیلم کوتاه «موج» کیش منصوب شد.
سرويس فرهنگ و هنر جوان آنلاين: به گزارش روابط عمومی جشنواره، ابراهیم حصاری که پیش از این ۲ دوره سابقه دبیری جشنواره فیلم «موج» کیش را داشت در دوره چهارم نیز دبیر این رویداد سینمایی شد.

همچنین با توجه به برگزاری موفق دوره سوم این جشنواره و با تاکید غلامحسین مظفری مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش مقرر شد این دوره از جشنواره به صورت بین‌المللی برگزار شود.

سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی سازمان منطقه آزاد کیش در حکمی ابراهیم حصاری را به عنوان دبیر چهارمین جشنواره فیلم «موج» کیش منصوب کرد که در این حکم آمده است: «نظر به تجربیات و سوابق ارزنده جنابعالی به موجب این حکم به عنوان دبیر چهارمین جشنواره بین‌المللی فیلم موج کیش منصوب می‌شوید.

امید است برگزاری این دوره از جشنواره در گستره بین‌المللی دستاورد‌های ارزشمندی را برای سینمای ایران رقم زده و نتایج حاصل از این رخداد هنری زمینه شناسایی و معرفی استعداد‌های جوان و توجه و اهتمام به آموزش و بهره برداری شایسته از ظرفیت‌های هنری علاقه‌مندان را بیش از پیش فراهم نماید.
سعید پورعلی معاون فرهنگی و اجتماعی»

چهارمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم «موج» کیش در بخش مستند و داستانی اواخر بهمن ماه در جزیره کیش برگزار می‌شود.

در حال حاضر چشم انداز برگزارکنندگان جشنواره، برگزاری این رویداد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی به صورت فیزیکی است.

با توجه به موفقیت دوره‌های پیشین با تاکید غلامحسین مظفری مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش مبنی بر ورود به عرصه‌های بین‌الملل و استفاده از ظرفیت‌های این جزیره برای برگزاری رویداد‌های گسترده‌تر، این دوره از جشنواره برای اولین بار به صورت بین‌المللی برگزار می‌شود و به همین دلیل آثار ارایه شده محدودیت موضوعی ندارد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار