اجرای طرح توقف خودرو‌ها پشت خط عابر پیاده
کد خبر: 1017716
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Gkm
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۵۰
معاون ترافیکی پلیس راهور خبر داد
معاون ترافیکی پلیس راهنمایی و رانندگی فاتب از اجرای طرح توقف خودرو‌ها پشت خط عابر پیاده در سطح شهر تهران بزرگ خبر داد.
سرويس جامعه جوان آنلاين: سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی در این باره اظهار کرد: طرح توقف خودرو‌ها پشت خط عابر پیاده در سطح شهر تهران بزرگ در حال اجراست.

وی ادامه داد: این طرح که در همه تقاطع‌ها و محل‌هایی که رفت و آمد عابران پیاده زیاد است در حال اجراست و طی این طرح ماموران پلیس راهور فاتب، با اشاره به رانندگان به وسیله دست و راکت از آن‌ها می‌خواهند که دقیقا در پشت خطوط حک شده مخصوص توقف خودرو‌ها و یا همان خطوط احترام به حقوق عابرین پیاده توقف نمایند تا عابرین بتوانند با خیال آسوده و راحت از تقاطع عبور کنند.

وی گفت: در این طرح رانندگان استقبال خوبی داشته اند و به محض مشاهده علایم و دستورات پلیس مستقر در تقاطع می‌ایستند و دقیقابه آنچه قانون می‌گوید عمل میکنند و کمال همکاری و مساعدت را با پلیس دارند.

سرهنگ بهرام آبادی اظهار کرد: گاهی نیز پلیس پس از نشان دادن علامت ایست کنار می‌ایستد و عکس العمل رانندگان را در این طرح می‌سنجد و با کمال خوشحالی واحترام به رانندگان عزیز تهرانی باید بگوییم که صد درصد رانندگان در این طرح سربلند بیرون آمدند و همگی پشت خط عابر پیاده توقف کردند و این جای بسی خرسندی و غرور دارد که فرهنگ احترام گذاشتن به حریم و حقوق عابرین پیاده در سطح جامعه رو به افزایش است و همگی رانندگان باید به آن احترام گذارند.
منبع: ايسنا
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار