بانک صنعت و معدن معین اقتصاد مقاومتی شهرستان داورزن شد
کد خبر: 1017312
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GeG
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۹
در نشست مشترک استاندار خراسان رضوی و مدیرعامل بانک صنعت و معدن؛
در نشست مشترک استاندار خراسان رضوی و مدیرعامل بانک صنعت و معدن، این بانک به عنوان معین اقتصاد مقاومتی شهرستان داورزن انتخاب شد.

 در دیدار رئیس بانک صنعت و معدن کشور با استاندار خراسان رضوی، بانک صنعت و معدن به عنوان معین اقتصاد مقاومتی شهرستان داورزن انتخاب شد.
در این جلسه استاندار خراسان رضوی در خصوص روند شکل‌گیری طرح مثلث توسعه اقتصادی و فرهنگی و اقدامات انجام شده در قلعه‌گنج و کاهش نرخ بیکاری و افزایش امید به زندگی در این شهرستان توضیحاتی را ارائه کرد.
علیرضا رزم‌حسینی متذکر شد: شرکت‌های بزرگ و کوچک و کسب‌وکار خرد باید با هم هماهنگ و متحد شوند چون هیچ کدام به تنهایی نمی‌توانند کار کنند.
وی با اشاره به اینکه الگوی اجرا شده در قلعه‌گنج سبک جدیدی از اداره کشور را ارائه کرد، گفت: در خراسان رضوی هم طرح شروع شده و تاکنون شرکت‌های بزرگی کار خود را آغاز کرده‌اند.
در این جلسه مدیرعامل بانک صنعت و معدن کشور ضمن تمجید از الگوی مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی اظهار کرد: مثلث توسعه اقتصادی فرهنگی توانسته مسیری را طراحی کند که قابل برگشت نیست و تا چند سال دیگر تاثیر خود را نشان خواهد داد.
حسین مهری خطاب به استاندار خراسان رضوی افزود: اثرات و برکات کار شما در کرمان و خراسان رضوی ماندگار خواهد بود چرا که بعد از مدیریت شما هر نماینده‌ استان در مجلس شورای اسلامی را که می‌بینیم دغدغه اشتغال دارند.
وی در پایان گفت: برای ارزیابی و در فاز اول شهرستان داورزن را در راستای اقدامات توانمند‌سازی انتخاب کرده‌ایم و در ادامه به صورت گام به گام چند منطقه دیگر از جمله شهرستان ششتمد را نیز پوشش خواهیم داد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار