انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک سازمان ساماندهی مشاغل شهری
کد خبر: 1016822
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GWM
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۷
با هدف از حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان انجام شد؛
مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد از ایجاد بسترهای مناسب همکاری های مشترک بین شهرداری مشهد مقدس و سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی خبر داد.

مسعود رضوی با بیان این خبر اظهار کرد: کمک به حذف واسطه گری و عرضه مستقیم محصولات باغی و زراعی و فرآورده های کشاورزی از وظایف ذاتی سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی است، که نهایتا منجربه بهبود خدمات رسانی مطلوب به شهروندان از طریق بازارها، فروشگاه ها و نمایشگاه های عرضه مستقیم خواهد شد.
وی افزود: سازمان ساماندهی مشاغل شهری با ایجاد 14 بازار میوه و تره بار و 28 فروشگاه «شهرما» که با پراکنش مناسبی در سطح شهر احداث شده اند، نقش موثر و بسزایی در سامانه بازار و تعدیل قیمت ها دارد.
مدیر عامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و تسلیت شهادت ابا عبدالله الحسین بیان کرد: با هماهنگی های صورت گرفته با سازمان جهاد کشاورزی استان خراسان رضوی به جهت حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان در عرصه تولیدات کشاورزی و باغی مقرر شده تا سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی در خصوص در اختیار گذاشتن فضا و جایگاهایی در قالب عرضه مستقیم در بازا رهای میوه و تره بار شهرداری برای تولیدکنندگان محصولات کشاورزی همکاری های لازم را انجام دهد.
رضوی گفت: با در نظر گرفتن ضوابط شهرداری مشهد در خصوص استفاده از اماکن و فضاهای شهری، این سازمان آمادگی لازم را جهت تامین فضاهای مذکور برای برگزاری بازارهای فصلی و نمایشگاه های تخصصی را دارد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار