رعایت ایمنی ضامن سلامت کارکنان و تأسیسات گازرسانی است
کد خبر: 1016407
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GPf
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۳
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان؛
مهندس علوی بیان کرد: رعایت دستورالعمل های ایمنی و HSE در محل کار و پروژه ها را ضامن سلامت کارکنان و تأسیسات گازرسانی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان،طی بازدید دوره ای از تاسیسات گازرسانی و برخی مصرف کنندگان عمده گاز طبیعی، رعایت دستورالعمل هایHSE  در راستای صیانت از حقوق و سلامت نیروی کار را مهم برشمرد و تصریح کرد: تلاش در فراهم کردن محیط ایمن، تجهیز کارکنان با وسائل حفاظت فردی و تاکید بر استفاده از آن وسائل در کنار آموزش خطرات حین کار و نظارت مستمر و منظم کارفرما، از جمله مواردی است که همواره مورد توجه این شرکت قرار داشته است.

وی، بیان داشت: گازرسانی به بیش از یک میلیون و 878 هزار مشترک در سطح استان اصفهان، به غیر از اقدامات و برنامه ریزی ها ی شرکت گاز، مرهون تلاشهای کارکنان این شرکت در فراهم کردن جریان ایمن و پایدار گاز می باشد و در صورت سلامتی کارکنان این پایداری استمرار خواهد داشت.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با بیان اینکه یکی از سیاست‌های مهم این شرکت، بهره‌مندی تمامی صنایع سطح استان از گاز طبیعی در راستای کمک به سطح اشتغال و تولید در استان و همچنین کاهش میزان آلودگی محیط زیست می‌باشد، گفت: بالغ بر ۵۹ شهرک صنعتی و ۸ هزار و ۶۰۰ واحد صنعتی در استان از نعمت گاز برخوردارند.

مهندس علوی، افزود: در حال حاضر، بیش از ۲۶ هزار و ۵۲۶ کیلومتر شبکه گاز در سطح استان اصفهان اجرایی شده است. و تا کنون ۱۱۰ شهر و یک هزار و ۶۰ روستا از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند شده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، اجرای حدود یک میلیون و ۱۰۰ هزار انشعاب، ۲ هزار و ۵۶۴ ایستگاه تقلیل فشار و۳۹۱ ایستگاه حفاظت از زنگ، ۱۵۶ جایگاه CNG و یک هزار و ۱۱۱ کیلومتر خط انتقال را از دیگر خدمات گازرسانی در سطح استان برشمرد و افزود: در حال حاضر، ۹۹٫۵ درصد استان شامل ۹۹٫۰۸ درصد جمعیت روستایی و ۹۹٫۷۸ درصد جمعیت شهری استان از نعمت گاز طبیعی برخوردارند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار