راهکارهای برون رفت از چالشها و ایجاد فضاهای جدید تبلیغات محیطی مشهد
کد خبر: 1016272
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GNU
تاریخ انتشار: ۰۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۸
سومین جلسه تخصصی مدیران کانون های آگهی و تبلیغات ا ستان با معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی

رئیس واعضا هیئت مدیره انجمن صنفی کانونهای آگهی وتبلیغات استان، سرپرست اداره تبلیغات و رسانه اداره کل و جمعی از مدیران کانون های آگهی و تبلیغات با موضوع بررسی راهکارهای برون رفت از چالشها و ایجاد فضاهای جدید تبلیغات محیطی مشهد و تسهیل در فرایند اداری برگزار گردید.
این جلسه در ادامه جلسات قبل به همراه تبادل نظرات جمع فعالان تبلیغات محیطی استان برگزار ؛ که مصوباتی از جمله برنامه ریزی و پیگیری جهت تاسیس یک شرکت مادرتخصصی با مشارکت و سرمایه گذاری فعالان حوزه تبلیغات محیطی را به همراه داشت.

افشین تحفه گردرجمع مدیران کانونها گفت: تا کنون ده جلسه با سازمان ها و کارشناسان مختلف و سه جلسه رسمی با عوامل کانون تبلیغات برگزار شده است .
ساعتهای زیادی وقت گذاشته شد که امروز اتفاقی مهمی را در تاریخ و صنعت تبلیغات استان رقم بزنیم و انرا متحول کنیم.
اتفاقی که اکنون رقم می زنیم بسیار مبارک است ودرسایه همدلی وهمراهی همه دست اندکاران محقق می شود.
وی ادامه داد :
اداره کل فرهنگ وارشاداسلامی آماده است تا درکنار شما برای پیشبرد اهداف کنسرسیوم تشکیل شده از هر امکانی استفاده کند تا شاهد برون رفت از آشفتگی تبلیغات شهری در کلان شهر مشهد مقدس وبه طبع آن دراستان باشیم.
 تحفه گر ادامه داد:
ما باید دریک برنامه مدون نسبت به ایجاد فرصت های جدید ونوین تبلیغات برای معرفی محصولات داخلی ،ایجاد اعتماد به کلاهای داخلی دربین مردم وتشویق به استفاده از کالاهای ایرانی ودرنهایت کمک به امکان رقابت کالاهای ایرانی با مشابه خارجی آن اقدام نموده ودرسال جهش تولید گام های موثری در راستا فرنایشان رهبری برداریم.
وی تاکید کرد: باید شفاف عمل کنیم  شفافیت باعث پایداری حرکت های جمعی می شود و ضمن اینکه اجازه تخلف را به کس دیگری نمی دهد.
معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی افزود: باید یک شرکت مادرتخصصی دایر و سهام بندی کرد، این روشی ست که تمام کشو های پیشرفته در حوزه تجارت بین الملل انجام می دهند. تجارت و بیزینس بدون تبلیغات هیچ است.
وی تاکید کرد:
یقینا هماهنگی با سازمان میادین شهردازی مشهد ،تولید کنندگان ومتقاضیان تبلیغات می تواند در تداوم حرکت سازنده تیلیغات استان کمک کند
درپایان تحفه گر از تلاشهای انجمن صنفی کانونهای آگهی وتبلیغات برای ایجاد زمینه همدلی وهمکاری همه گروههای ذی نفع تشکر کرده واظهار امیدواری کرد کنسرسیوم تبلیغات محیطی استان بتواند گام های ارزشمندی را درتوسعه تبلیغات استان بردارد

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار