تصویری کمتر دیده‌شده از آیت الله جواد علم الهدی در کنار رهبر انقلاب
کد خبر: 1016260
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GNI
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۵
«محمدرضا کائینی» منتشر کرد
تصویر ذیل آمده، تذکاری است از روز‌های اُنس و صمیمیت آیت الله سید عبدالجواد علم الهدی با آیت الله سید علی خامنه‌ای به گاه اقامت در مشهد مقدس در دهه چهل. این دوستی دیرین اما، تا پایان حیات آن مرحوم تداوم یافت
سرویس تاریخ جوان آنلاین: محمدرضا کائینی، دبیر سرویس تاریخ روزنامه جوان، با انتشار تصویری از «آیت الله سید جواد علم الهدی» در صفحه اینستاگرام خود نوشت:
 
نام زنده یاد آیت الله سید عبدالجواد علم الهدی برای این قلم، یادآور بخشی از دیدار‌های دوران شیرین تحصیل او، در نوجوانی است. البته من در مدرسه آیت الله مجتهدی درس می‌خواندم، اما دوستانی داشتم که در مدرسه الامام القائم (عج) -که مرحوم علم الهدی بنیاد نهاده بود-تحصیل می‌کردند و همین، پای مرا را به آن کانون علمی باز کرد. در اعیادی مانند غدیر، دیدار با او یکی از دلخوشی‌های نگارنده بود. شخصیتاً متین بود و پخته، فاضل بود و مسلط بر معارفِ بسیاری از حوزه ها، سیاسی بود و انقلابی و نهایتا از دودمانی علمی و نامدار در مشهد. مایل نبود که فرصت دیدار‌های فوق آمده، بدون برگرفتن توشه‌ای دینی و اخلاقی سپری شود و هم از این روی، آن را به موعظه و تذکاری می‌آراست. در مجموع از مفاخر علمای تهران بود و دریغ بر رحلت اینگونه چهره ها، که بعید می‌نماید که جایگزینی داشته باشند.

اما تصویر ذیل آمده، تذکاری است از روز‌های اُنس و صمیمیت او با آیت الله سید علی خامنه‌ای به گاه اقامت در مشهد مقدس در دهه چهل. این دوستی دیرین اما، تا پایان حیات آن مرحوم تداوم یافت و مصاحبه مطول وی با خبرگزاری تسنیم در بازگویی خاطرات آن، گواهی بر این مدعاست. خدایش رحمت کند.
 
تصویری کمتر دیده‌شده از آیت الله جواد علم الهدی در کنار رهبر انقلاب
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار