امارات شریک دشمن اسرائیلی در توطئه علیه ملت‌های منطقه است
کد خبر: 1016113
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GKv
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
رهبر انصار الله:
رهبر جنبش انصار الله یمن تاکید کرد، کسانی که با رژیم اشغالگر اسرائیل رابطه برقرار کردند شریک آن در ظلم، فساد و توطئه علیه ملت‌های منطقه هستند.
سرویس بین الملل جوان آنلاین: رهبر جنبش انصار الله یمن تاکید کرد که سازشگران با رژیم صهیونیستی شریک آن در ظلم، فساد و توطئه علیه فرزندان امت هستند.

بر اساس گزارش شبکه المیادین، «عبدالملک الحوثی» رهبر جنبش انصار الله یمن در سخنرانی او به مناسبت آغاز سال نو هجری قمری تاکید کرد: «ائتلاف و روابط میان امارات و اسرائیل چیز جدیدی نیست و ائتلاف این دو با مشارکت عربستان، بحرین و سودان انجام شده است».

او افزود: «موضوع جدید این است که روابط میان برخی رژیم‌های عربی با رژیم دشمن شکل رسمی پیدا کرده است».

الحوثی تاکید کرد: «کسی که به روابط با دشمن ورود کند، شریک آن در ظلم، فساد و توطئه علیه فرزندان امت (ملت‌های منطقه) خواهد بود».

«دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا درست یک هفته پیش در روز پنجشنبه از حصول توافق بین امارات و رژیم صهیونیستی برای عادی‌سازی روابط خبر داد و آن را «اقدام تاریخی» خواند.

تصمیم امارات برای برقراری روابط با رژیم صهیونیستی با مخالفت گسترده مقامات فلسطینی و کشور‌های اسلامی همراه بوده است.

عبدالملک الحوثی گفت: نظام‌های عربستان، امارات و بحرین اهل صلح نیستند و همگان شاهد جنایات آن‌ها در حق ملت‌هایشان هستند.

او افزود: کسی که خواهان صلح با صهیونیست‌هاست چرا با همین عجله به سمت صلح با فرزندان امت (ملت‌های منطقه) نمی‌رود؟، بنابراین نظام امارات خواهان صلح نیست بلکه به دنبال فتنه انگیزی میان فرزندان امت است.

رهبر انصار الله همچنین همبستگی یمنی‌ها را با دولت و ملت سوریه در مقابله با اشغالگری آمریکا اعلام کرد.

الحوثی انفجار بندر بیروت را تاسف بار و دردناک توصیف کرد و با ملت لبنان هم اعلام هبستگی است.

او گفت: «ما ماهیت توطئه‌ها علیه مقاومت در لبنان را می‌فهمیم و در کنار حزب الله و ملت لبنان در برابر همه توطئه‌ها هستیم».

الحوثی گفت: «دشمن اسرائیلی از زمان تاسیس آن جز نقش منفی و خرابکارانه نداشته است و یک رژیم غاصب است که هیچ مشروعیتی در اشغال فلسطین ندارد. نقش صهیونیست‌ها در منطقه تخریبی بوده است، آن‌ها نسبت به امت اسلامی به تمام معنای کلمه کینه دارند.

رهبر انصار الله گفت: «به دنبال سازش با اسرائیل، برای آن توجیه آورده می‌شود و سپس برای رابطه با دشمن اسرائیلی تبلیغ می‌شود و توافقاتی با آن صورت می‌گیرد».

الحوثی افزود: «طرفداران اسرائیل به دنبال تحریف واقعیت‌ها و بزک کردن چهره دشمن اسرائیلی در بین ملت‌ها هستند تا آن را پیام آور صلح بخوانند، واقعیت‌های آشکار و شناخته شده درباره جنایات و وحشی‌گری دشمن اسرائیلی را تکذیب کنند و یک چهره مخدوش از ملت فلسطین و مقاومت آن و رزمندگان قهرمان آن نشان دهند. رژیم‌های سعودی، اماراتی، بحرینی و حکومت نظامیان در سودان این گونه هستند».

رهبر انصار الله تلاش برخی رژیم‌های عربی در سرزنش رزمندگان فلسطین و وارونه جلوه دادن واقعیت‌ها به نفع دشمن صهیونیستی را تقبیح کرد و گفت: «سازشگران، شریک اسرائیل در همه جنایات آن در حق ملت فلسطین و همه ملت‌های منطقه هستند».

الحوثی طرفداران اسرائیل را در جبهه واحد با دشمن صهیونیستی در مقابله با مقاومت فلسطین، حزب الله و انسان‌های آزاده خواند و گفت: «آن‌ها با هر آنکه دشمن اسرائیل باشند دشمن هستند و از همین روست که می‌بینیم رژیم آل سعود برخی از فلسطینی‌ها را بازداشت و شکنجه می‌کند فقط به دلیل اینکه آن‌ها ضد اسرائیلی هستند».

او افزود: «مسئله فقط مسئله عادی سازی نیست، بلکه مسئله وفاداری به دشمن اسرائیلی است و قرآن درباره این قضیه هشدار داده است. کسی که همکاری با دشمن اسرائیلی را می‌پذیرد همه اصول اسلامی را زیر پا گذاشته است».

الحوثی گفت: «آمریکا و اسرائیل از سازشگران بهره برداری می‌کنند. این سازشگران بازنده هستند نه اینکه از چنین توافقاتی، دستاوردی حاصل کرده باشند».

رهبر انصار الله درباره افزایش عملیات مقاومت علیه حضور آمریکا در عراق گفت: «آمریکایی‌ها از زمانی که جنایت وحشیانه خود در ترور قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس را مرتکب شدند درصدد تقویت حضورشان در عراق هستند».

الحوثی، اقدامات سیاسی برای اخراج نظامیان آمریکایی از عراق را غیرکافی خواند و گفت: «عملیات نظامی اخیر علیه آن‌ها بسیار مهم است و در بیرون کردن آن‌ها از عراق نقش داشته است».
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار