ابلاغ دو هزار و ۴۰۰ اخطار برای مزاحمت‌های شغلی
کد خبر: 1015684
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004GE0
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۵۵
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد خبرداد؛
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده‌های کشاورزی شهرداری مشهد گفت: در راستای رفع مزاحمت برخی مشاغل در سطح شهر، تاکنون دو هزار و ۴۰۰ مورد اخطار به واحد‌های صنفی دارای مزاحمت ناسازگار با محیط زیست ابلاغ شده است.

مسعود رضوی با بیان این مطلب، اظهار کرد: اخطارهای یاد شده در سال جاری به متخلفات ابلاغ شده است. مدیریت شهری طی دو سال اخیر تلاشی سازماندهی شده برای رفع مزاحمت های شغلی را آغاز کرده است و در این راستا با شیوه های مختلف برای رفع مزاحمت ها اقدام کرده است و این شیوه ها از ابلاغ اخطار تا پلمب محل کسب و کار متخلفان انجام می شود.
وی با بیان اینکه در سال جاری و با وجود شیوع کرونا، برخورد با واحدهای مزاحم که ضوابط شغلی را رعایت نمی کنند، همچنان ادامه داشته و حتی تشدید شده است، افزود: ایجاد آلودگی های صوتی، بصری و زیست محیطی باعث شده از ابتدای سال تاکنون 280 واحد متخلف که الزامات یاد شده را رعایت نکرده اند، پلمب شوند.
مدیرعامل سازمان ساماندهی مشاغل شهری و فرآورده های کشاورزی شهرداری مشهد با بیان اینکه در همین راستا تاکنون بیش از هزار و 700 واحد صنفی نسبت به رعایت حداقل ضوابط استانداردسازی اقدام کرده اند، تصریح کرد: در حال حاضر در سطح شهر گروهی از مشاغل دارای مزاحمت برای ساکنین شهری وجود دارد، اما به دلیل اینکه شهروندان نیازمند اینگونه خدمات هستند شهرداری با همکاری اتاق اصناف مشهد و اتحادیه های مربوط تلاش کرده در جهت استاندارد سازی این واحدها گام بردارد.
رضوی ادامه داد: در حال حاضر پنج صنف شامل تعمیرکاران برق واتومبیل، فروشندگان وتعمیرکاران لاستیک، شیشه و آینه اتومبیل و فروشندگان موتور و دوچرخه سازان و تعمیرکاران استارت دینام و باطری اتومبیل مشمول اجرای طرح استاندارد سازی می شوند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار