آموزش آنلاین معلمان در دوره تخصصی "کارآفرین پروری"
کد خبر: 1014974
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004G2Y
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۹:۴۷
مدیر خانه جوان شهرداری اصفهان:
فاطمه اکبرزاده گفت: وبینار آموزشی تخصصی کارآفرینی پروری معلمان از مردادماه جاری به صورت مجازی در سایت توان هفت در حال برگزاری است.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،مدیر خانه جوان با اعلام این مطلب گفت: اولین دوره جامع کارآفرینی پروری معلمان در کشور با هدف تربیت مربی در عرصه شیوه های آموزشی نوین و کارآفرین پروری به همت تیم تخصصی خانه جوان وابسته به سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در پروژه توان هفت آغاز به کار کرد.

اظهار کرد: این دوره شامل 50 ساعت آموزشی در تطبیق پودمان سرفصل های کارآفرینی در هنرستان ها و دبیرستان ها بوده که توسط تیم های کارشناسی این حوزه از جمله موسسات و انجمن های  کارآفرینی، اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان و تیم خانه جوان تدوین شده است.

وی با بیان اینکه محتواهای ارائه شده در این دوره با استانداردهای کشوری مطابقت دارد، افزود: این دوره شامل عناوین مهم، به روز، کاربردی و عملیاتی در حوزه های تیم سازی به واسطه الگوهای رفتارشناسی، کارآفرینی اجتماعی، شیوه های جذب منابع مالی در مدارس، آشنایی با پس انداز اجتماعی و مالی برای کودکان و نوجوانان، آشنایی با شیوه های آموزش مشارکتی در مدارس طراحی شده است.

مدیر خانه جوان با بیان اینکه این دوره به صورت آنلاین برگزار می شود، ادامه داد: فایل های این دوره ثبت و ضبط شده و در سایت توان هفت ویژه معلمینی که در دوره شرکت کرده اند و افرادی که فرصت حضور در طرح را نداشتند، ارائه  می شود.

اکبرزاده با بیان اینکه دو هزار معلم کارآفرینی در دبیرستان ها و هنرستان های استان اصفهان تدریس دارند، ادامه داد:  مخاطبین این دوره در مرحله اول 100 نفر از معلمان کارآفرینی در مدارس استان اصفهان هستند که توسط اداره کل آموزش و پرورش این استان به عنوان سرشاخه های منطقه بر مبنای علاقه مندی و میزان انگیزه آن ها گزینش شده و پس از انجام آزمون های مختلف رفتارشناسی و هوش هیجانی افرادی که قابلیت های لازم را برای اشاعه و ترویج این دوره داشتند، انتخاب شدند.

وی بیان کرد: پس از برگزاری دوره، آزمون هایی توسط ارزیابان و اساتید دوره انجام می شود تا نقاط قوت و ضعف دوره از منظر معلمان مشخص شود و در دوره های بعدی سطح کیفی دوره ها افزایش پیدا کند و دوره های تکمیلی و پیشرفته بر مبنای دوره مقدماتی طراحی شود.

گفتنی است؛ علاقه مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت TAVAN7.IR  مراجعه کرده و یا برای هماهنگی با شماره 03134451131 تماس حاصل کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار