جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۹
کد خبر: 1014801
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fzl
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۰:۵۲
طبق آخرین آمار جهانی تاکنون ۲۰ میلیون و ۲۵۷ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند؛ در این گزارش جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۹ را می خوانید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا صبح امروز، ۲۰ میلیون و ۲۵۷ هزار و ۴۶۶ نفر در جهان به ویروس کرونا ــ کووید ۱۹ ــ مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۷۳۸ هزار و ۹۵۶ نفر جان خود را از دست داده‌اند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۱۳ میلیون و ۱۲۱ هزار و ۵۶۲ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست بدهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۵۲ هزار و ۲ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۵ میلیون و ۲۵۱ هزار و ۴۴۶ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۶۶ هزار و ۱۹۹ آمریکایی مبتلا به کووید ۱۹ در این کشور جان خود را از دست داده اند.

کشور برزیل بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد که با افزایش ۲۱ هزار و ۸۸۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۳ میلیون و ۵۷ هزار و ۴۷۰ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۱۰۱ هزار و ۸۵۷ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور هند به عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۵۳ هزار و ۹۷۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۲۶۹ هزار و ۵۲ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۴۵ هزار و ۳۶۱ هندی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های روسیه، آفریقای جنوبی، مکزیک، پرو و کلمبیا نیز به‌ترتیب با ۸۹۲ هزار و ۶۵۴، ۵۶۳ هزار و ۵۹۸، ۴۸۵ هزار و ۸۳۶، ۴۸۳ هزار و ۱۳۳ و ۳۹۷ هزار و ۶۲۳ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های شیلی با ۳۷۵ هزار و ۴۴ و اسپانیا با ۳۷۰ هزار و ۶۰ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و هند به ترتیب با ۲ میلیون و ۷۱۵ هزار و ۹۳۴، ۲ میلیون و ۱۶۳ هزار و ۸۱۲ و یک میلیون و ۵۸۳ هزار و ۴۸۹ بهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.

جدول زیر آخرین تغییرات تعداد مبتلایان، فوتی‌ها و بهبودیافتگان کرونا در سطح جهان را (مربوط به ۱ ساعت گذشته) نشان می‌دهد:
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا سه شنبه ۲۱ مرداد ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار