اجرای طرح پژوهشی ثبت و ضبط خاطره‌های رزمندگان اردبیلی
کد خبر: 1014647
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FxH
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۶
مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل:
مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: طرح پژوهشی ثبت و ضبط خاطره‌های رزمندگان اردبیلی با هدف استخراج معارف دفاع مقدس اجرا می‌شود.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، علی واحد در نشست صمیمانه با پیشکسوتان و رزمندگان اردبیلی اظهار داشت: اهمیت به مطالبه‌های رزمندگان اردبیلی یک اولویت اساسی و حائز اهمیت است و باید از ظرفیت آنان در استخراج معارف دفاع مقدس استفاده شود.

وی با اشاره به اجرای طرح پژوهشی ثبت و ضبط خاطره‌های رزمندگان و پیشکسوتان دفاع مقدس خبر داد و بیان کرد:  هدف از اجرای این طرح جلوگیری از تحریف و فراموشی ارزش‌ها و مصادیق دفاع مقدس است و با توجه به نقشه‌های شوم دشمنان برای کمرنگ‌سازی اعتقاد مردم باید برنامه‌ریزی‌های اساسی برای حفظ و صیانت از برنامه‌های دفاع مقدس داشته باشیم.

مدیر‌کل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اردبیل گفت: درصدد هستیم با تکمیل و جمع‌آوری خاطره‌های رزمندگان در راستای تکمیل تاریخ شفاهی پیشکسوتان دفاع مقدس دست یابیم که امیدواریم در این زمینه همکاری‌های لازم انجام یابد و دانشگاه‌ها نیز تعامل داشته باشند.

واحد تصریح کرد: یکی دیگر از اهداف اجرایی این طرح دادن فرصت‌های مناسب به هنرمندان و نویسندگان است تا بتوانند از خاطره‌های رزمندگان استان در طرح‌ها و برنامه‌ها و نوشته‌های خود استفاده کنند که این مسئله نیز می‌تواند خروجی‌های بسیار مؤثری داشته باشد.

وی اظهار کرد: ارائه خدمت‌های مطلوب به قشر ارزشمند دفاع مقدس و نیز رفع دغدغه‌ها و مشکل‌های آنان برای ما یک اولویت اساسی است و در این زمینه تمام تلاش خود را به کار می‌گیریم تا بتوانیم راهکاری اساسی برای این مهم داشته باشیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار