عملیات اجرایی ادامه خیابان توحید آغاز شد
کد خبر: 1014638
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fx8
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۷
مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان:
احمد رضای گفت: با توافق انجام شده بین مدیریت شهری و ارتش برای آزادسازی اراضی، عملیات عمرانی فاز اول احداث ادامه خیابان توحید در منطقه 5 شهر اصفهان آغاز شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان اظهار کرد: در حاشیه آغاز عملیات عمرانی احداث ادامه خیابان توحید در منطقه 5 شهر اصفهان که با حضور شهردار اصفهان انجام شد، این پروژه با تعاملی که به منظور آزادسازی اراضی در مسیر با ارتش صورت گرفته است، اجرا می شود.  

وی با اشاره به اینکه ادامه خیابان توحید از خیابان توحید تا بزرگراه شهدای صفه را شامل می شود، افزود: ادامه خیابان توحید در فاز نخست بین بلوار دانشگاه تا برج کبوتر قرار دارد.

رضایی تصریح کرد: طول ادامه خیابان توحید دو هزار و 600 متر با عرض 36 متر خواهد بود.

وی با بیان اینکه ادامه خیابان توحید یکی از محورهای شمالی _جنوبی به موازات بلوار شهدای صفه و خیابان هزار جریب است، تصریح کرد: بار ترافیکی شهر با احداث این خیابان در محور شمالی و جنوبی جابجا خواهد شد.

مدیر منطقه 5 شهرداری اصفهان با تاکید بر روان سازی ترافیک در خیابان های شهدای صفه، توحید و دروازه شیراز با اجرای این طرح بیان کرد: اعتبار لحاظ شده برای احداث ادامه خیابان توحید 200 میلیارد ریال است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار