اقدامات ما در ایام محرم و صفر باید هماهنگ و برندساز باشد
کد خبر: 1014484
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fue
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۳۰
شهردار مشهد؛
شهردار مشهد گفت: در حال حاضر مناسبت های زیادی همچون ایام ماه محرم و صفر در پیش رو است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسمات به صورت سنتی همچون گذشته وجود ندارد اما این امکان وجود دارد که مجموعه اقدامات خود را به سمت یک کار هماهنگ، موثر و برندساز سوق دهیم.

محمدرضا کلائی در جلسه ستاد خیرین شهر یاردر خصوص دستورالعمل نذر نان و ماسک که در این جلسه مطرح شد، اظهار کرد: در مشهد یکسری خیریه و مجموعه هایی خیرین وجود دارد که ستاد خیرین «شهر یار» فرصت مناسبی برای حمایت، پشتیبانی، حمایت و هماهنگی از آنان است.
وی افزود: به جهت نهادینه کردن برند خیرین «شهر یار»، باید اقداماتی ورای یک مجموعه خیریه صورت بگیرد، بدین گونه که اقدامات آن باید دارای گستره اثرگذاری اجتماعی بیشتری باشد.
شهردار مشهد بیان کرد: اوایل شیوع ویروس کرونا از شورا درخواست کردیم تا اجازه انجام اقداماتی را به ما بدهند که به این وسیله افراد حساس جامعه متوجه حمایت ما از آنان بشوند، در این راستا 65 هزار بسته معیشتی توزیع شد.
کلائی خاطرنشان کرد: همچنین با توجه به اینکه 450 نانوایی در حاشیه شهر وجود دارد که حدود یک میلیون و 100 هزار نفر را تحت پوشش خود قرار می دهد؛ عرضه نان به صورت رایگان یا 50 درصد کاهش قیمت از دیگر برنامه های درخواستی ما بود که پس از بررسی به دلیل اینکه رایگان کردن نان زمینه اسراف را فراهم می کند، مقرر شد نان با 50 درصد کاهش عرضه شود.
وی اضافه کرد: در حال حاضر مناسبت های زیادی همچون ماه محرم در پیش رو است اما با توجه به شیوع ویروس کرونا امکان برگزاری مراسمات به صورت سنتی همچون گذشته وجود ندارد اما این امکان وجود دارد که مجموعه اقدامات خود را به سمت یک کار هماهنگ، موثر و برندساز سوق دهیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار