روز خبرنگار روز صیانت و قداست و‌عشق به قلم
کد خبر: 1014458
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FuE
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۸
معاون فرهنگی و‌رسانه اداره کل فرهنگ وارشاد اسلامی خراسان رضوی؛

به نام زیبا نگار حقیقت

هفدهم مرادماه بهانه ای است برای پاسداشت بزرگ مرد عرصه اطلاع رسانی شهید والا مقام محمود صارمی و حق گویان و‌حق جویان که سرمنشا اتفاق های بزرگ و‌تحول آفرین بوده اند.بی تردید بیان واقعیت ها و‌تنویر افکارعمومی در کنار صیانت از نشر و‌پردازش اطلاعات در تمام زمان از اهمیت و‌نقش بسیار عظیمی در آگاه سازی مردم برخوردار بوده و با انسانهای وارسته و شرافتمندی به نام« خبرنگار» پیوند خورده است.
تلاش های روشنگران عرصه اجتماعی، حافظان شفافیت، درستی و مخالفان تاریکی و خمودگی با سلاح سلامت نفس و قلم در راه جستجوی حقیقت با صدق گفتار و عمل با سختی‏‌های پیشرو در وانفسای دوران کرونا در خط مقدم اطلاع رسانی به مردم بودند تا آگاهی و درستی را به افکارعمومی اهدا کنند. قلب تپنده و‌چشمان همیشه بیدار جامعه با ‌سخت کوشی شان در جای جای جهان موجب حرکت بیش از پیش آرمانهای نظام مردم سالاری دینی ،آگاهی وبیداری شده اند.بی شک شرافت،وجدان و قلم مقدس خبرنگاران به عنوان صاحبان این رسالت عظیم، در راه پرمخاطره حق طلبی و آزاد اندیشی، قادر به توسعه بستر اهداف عالی انقلاب بوده است.

اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار و عید فرخنده غدیر خم به همه تلاشگران عرصه اطلاع‏‌رسانی، آگاهی‏‌بخشی و مدافعان راستین حقیقت،ناب ترین مراتب سپاس و‌احترام خود را به پاس تلاش های بی دریغ و ارزشمند اصحاب رسانه تقدیم می دارم.
با آرزوی بهروز کامی و تندرستی

افشین تحفه گر

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار