راه اندازی انجمن یاوران وقف آب درخراسان رضوی
کد خبر: 1013562
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ffm
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۸
فعالیت انجمن "یاوران وقف آب" با انتخاب رئیس، دبیر و اعضای این انجمن رسما در خراسان رضوی آغاز شد.

این انجمن با هدف جذب وقفیات و تشویق واقفین به فعالیت در حوزه آب به دبیری شرکت آب و فاضلاب خراسان رضوی تشکیل شد.

در اولین نشست انجمن یاروان وقف آب که در آبفای استان برگزار شد احمد یزدان پناه معاون استانداری به عنوان رئیس، سید ابراهیم علوی مدیر عامل آبفای خراسان رضوی دبیر انجمن انتخاب شدند.

حسین اسماعیلیان مدیرعامل آبفا مشهد و محمد علائی مدیر عامل منطقه ای و محمد ضمیری مشاور مدیر عامل آبفای استان هم اعضای این انجمن معرفی شدند.

همچنین مقرر شد هر یک ازاعضا نسبت به معرفی نماینده تام الاختیار برای حضور در جلسات کارگروه اجرایی انجمن به منظوربرگزاری مباحث تخصصی و پیگیری امور کارشناسی اقدام کنند.

در این نشست سید ابراهیم علوی مدیرعامل آبفای خراسان رضوی هدف از راه اندازی انجمن را جبران کمبود بخشی از منابع مالی اجرای پروژه های تامین آب اعلام کرد و از مشارکت خیرین در ساخت 4 باب ایستگاه برداشت آب شرب در شهر گناباد خبر داد.

سپس محمد ضمیری مشاور مدیر عامل آبفای استان در باره تاریخچه ، انواع ، عرصه ها و نشانه های وقف مطالبی بیان کرد و با اشاره به بیانیه چشم انداز و ماموریت انجمن اظهار داشت:وظایف انجمن برگرفته از دستور العمل های سازمان اوقاف و امور خیریه است.

در ادامه حجت الاسلام ایزدی معاون فرهنگی اداره کل اوقاف وامور خیریه استان با مهم خواندن جایگاه انجمن ، آمادگی این اداره را برای ارائه اطلاعات و موقوفات مرتبط با موضوع آب اعلام کرد.

احمد یزدان پناه معاون عمرانی استانداری خراسان رضوی هم پیشنهاد کرد انجمن یاوران وقف آب از حالت دولتی خارج و اعضا در قالب افراد حقیقی فعالیت های خود را دنبال کنند.

در پایان احکام اعضای انجمن یاوران وقف آب اهداء شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار