تخصیص قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی مطلوب است، اما باید جلوی مفاسدش را گرفت
کد خبر: 1013244
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Fae
تاریخ انتشار: ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
نایب رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: تخصیص قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی کشور امر بسیار مطلوبی است، اما باید با نظارت دقیق دستگاه‌های نظارتی جلوی مفاسد آن گرفته شود.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی گفت: تخصیص قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی کشور کار بسیار درست و امر مطلوبی است، اما باید جلوی مفاسد را در اجرای این طرح گرفت.

وی افزود: نباید به خاطر این که فساد در روند اجرای این طرح وجود دارد صورت مسأله پاک شود و جلوی اصل کار را بگیریم، بلکه باید دستگاه‌های نظارتی نظارت خود را دقیق‌تر کنند تا شاهد فساد در توزیع قیر رایگان نباشیم.

نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: توزیع قیر رایگان کمک قابل توجهی به پیشرفت پروژه‌های عمرانی و اهالی روستایی می‌کند و از جمله در توسعه راه‌های روستایی و روکش آسفالت راه‌های آن تأثیر قابل توجهی دارد.

گودرزی خاطرنشان کرد: اگر ما امروز با مشکلاتی در حوزه تخصیص اعتبارات پروژه‌های مختلف مواجهیم لااقل می‌توانیم با تخصیص قیر رایگان به شکل صحیح آن به پروژه‌های عمرانی و به ویژه آسفالت راه‌های روستایی یک رضایت نسبی را در میان مردم ایجاد کنیم.

وی افزود: وقتی ما راه را درست کنیم، درواقع از جهات مختلف به روستا‌ها و شهر‌های مختلف کمک کرده‌ایم؛ چراکه مشکلات حمل و نقل آن‌ها رفع می‌شود برای مثال آن‌ها در فصل زمستان با مشکلات کمتری در جابجایی مواجه می‌شوند.

نایب‌رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس اظهار داشت: بنده در حوزه انتخابیه خود روستایی داشتم که به خاطر خاکی بودن راه آن حتی آژانس هم برای جابجایی مسافر به آنجا نمی‌رفت و پس از آسفالت شدن آن کمک زیادی به مردم آن روستا شد.

گودرزی خاطرنشان کرد: همانطور که گفتم تخصیص قیر رایگان به پروژه‌های عمرانی کشور به ویژه در حوزه روستایی کمک قابل توجهی می‌کند، اما باید جلوی مفاسد آن گرفته شود.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار