فهرست دقیقی از نیازمندان تدوین کرده ایم/توزیع ۴.۵ میلیون بسته معیشتی میان محرومان
کد خبر: 1013083
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FY3
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۴
سردار سلیمانی:
رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: فهرست دقیقی از نیازمندان را تهیه کرده ایم که با رعایت شخصیت و احترامات کریمانه، این کمک ها به دست این قشر عزیز اما محروم خواهد رسید
به گزارش جوان آنلاین به نقل از  خبرگزاری بسیج، دومین مرحله نهضت «کمک مومنانه» از امروز آغاز شد.

در این مرحله از نهضت کمک مومنانه که توسط سازمان بسیج مستضعفین انجام می‌شود ۱۰ هزار بسته اقلام معیشتی در میان محرومان و قشر آسیب پذیر تهران توزیع می‌گردد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین در این مراسم و در جمع خبرنگاران، گفت: دومین مرحله نهضت کمک مومنانه در سه مقطع زمانی آغاز می‌شود. مقطع اول از امروز تا عید سعید غدیر است که در سراسر کشور انجام می‌شود و بر اساس هماهنگی که با نهاد‌های حمایتی به عمل آمده، فهرست دقیقی از نیازمندان را تهیه کرده ایم که با رعایت شخصیت و احترامات کریمانه، این کمک‌ها به دست این قشر عزیز، اما محروم خواهد رسید.

وی ادامه داد: در هر مرحله ۵۰۰ هزار بسته توزیع خواهد شد که در این مقطع بیش از ۱.۵ میلیون بسته حمایتی میان نیازمندان توزیع می‌شود. سایر نهاد‌های حمایتی مثل بنیاد مستضعفان و ستاد اجرایی فرمان راحل هم در هر مرحله ۵۰۰ هزار بسته توزیع خواهند کرد که در مجموع ۴.۵ میلیون بسته میان مردم نیازمند و عزیزمان توزیع خواهد شد.

سردار سرتیپ غلامرضا سلیمانی درباره مقطع دوم و سوم کمک‌ها گفت: مرحله دوم در دهه اول محرم انجام می‌شود و مرحله سوم این کمک‌ها نیز در دهه سوم صفر از اربعین حسینی تا پایان ماه صفر انجام خواهد شد.

سردار سلیمانی کمک‌های مومنانه این مرحله را به تعداد ۱۰ هزار بسته مواد غذایی به ارزش ۳۵۰ هزار تومان و دوهزار بسته لوازم التحریر عنوان کرد و افزود: محل تامین کمک‌های اخیر هم پاسداران عزیز بوده اند که با کسری از حقوق شان موافقت کردند، علاوه بر آن، کمک‌های مردمی است که از طریق رسانه ملی با اعلام حساب تامین شده است.

وی با تاکید بر اینکه این کمک‌های مومنانه به طور کل با یاری مردم تامین شده است، افزود: در مجموع نزدیک به ۷۰۰ میلیارد تومان کمک نقدی و غیر نقدی از مردم کشورمان جمع آوری شده است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مقام معظم رهبری، مردم عزیز را به تداوم احسان و تعاون دعوت کرده اند، گفت: سه مقطعی که از امروز در مورد این نهضت کمک مومنانه آغاز می‌شود مناسبت‌های مذهبی است و می‌دانیم که مردم ما همیشه در صحنه‌های کمک و تعاون به همدیگر حضور داشته اند.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار