پرونده ۴۷ ایثارگردر کمیسیون موارد خاص مورد بررسی قرار گرفت
کد خبر: 1013062
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FXi
تاریخ انتشار: ۰۸ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۱
معاون تعاون بنیاد خراسان رضوی؛
معاون تعاون بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: پرونده ۴۷ ایثارگر از ابتدای سال جاری در ۶ جلسه کمیسیون موارد خاص مورد بررسی قرار گرفت.

صدیقه خدیوی در خصوص برگزاری کمیسیون موارد خاص در بنیاد خراسان رضوی گفت: کمیسیون موارد خاص ویژه پرونده ایثارگرانی است که باید به صورت موردی و ویژه بررسی شود که با رعایت پروتکل های بهداشتی این هفته نیز پرونده 10 نفر از خانواده شهداو ایثارگران در اداره کل بنیاد خراسان رضوی مطرح و در این رابطه تصمیماتی اتخاذ می شود.
وی با بیان اینکه پرونده هایی که وارد کمیسیون موارد خاص می شود، توسط مددکاران بنیاد شناسایی شده اند، ادامه داد: در سال گذشته با تشکیل 36 کمیسیون، پرونده 272 نفر از خانواده شهدا، جانبازان وآزادگان این استان بررسی شده است.
خدیوی در همین راستا افزود: کمیسیون موارد خاص متشکل از مدیر کل، معاونین، روسای ادارات، حراست، مددکاری، اشتغال، بازرسی و حقوقی است که به موضوعات خاصی عمدتا از سوی مددکاران در خصوص خانواده ها طرح و با همفکری مدیران و مددکار خانواده تلاش می شود راه حلی برای رفع یا کاهش مشکلات پیش بینی شود.
معاون تعاون بنیاد خراسان رضوی با بیان اینکه هفتمین جلسه کمیسیون موارد خاص با هدف بررسی 10 پرونده ایثارگر فردا در این نهاد مقدس برگزار می شود، افزود: پرونده 47 ایثارگر از ابتدای سال جاری در 6 جلسه کمیسیون موارد خاص بررسی شده است که مدیرکل بنیاد خراسان رضوی برای هر پرونده دستورات لازم را صادر کرده است.
این مقام مسئول در خصوص کمیسیون موارد خاص افزود: ممکن است در بین مشکلات جامعه ایثارگری موضوعاتی پیش آید که در چارچوب مشخص قوانین جامع خدمات رسانی به ایثارگران پیش بینی نشده باشد در این خصوص مشکل ایثارگر تحت عنوان کمیسیون موارد خاص به صورت دقیق و موردی بررسی می شود.
گفتنی است، استان خراسان رضوی 17 هزارو 282 شهید، 49 هزار 699 جانباز و سه هزار و 396 آزاده تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران کرده است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار