صالحی امیری: تمام مستندات حاکی از برگزاری المپیک توکیو است/کرونا هم تهدید بود و هم فرصت
کد خبر: 1012157
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FJ7
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
رییس کمیته ملی المپیک گفت: تمام مستندات حاکی از این است که المپیک توکیو سال آینده برگزار می‌شود و ایمان دارم در این بازی‌ها قهرمانان ما غیرت ایرانی را به جهانیان نشان خواهند داد.
سرویس ورزشی جوان آنلاین: رضا صالحی امیری در فاصله زمانی یک سال مانده تا آغا ز بازی‌های المپیک بیان کرد: امروز روزی است که همه باید در توکیو حاضر می‌شدیم و ملت، تلاش‌ها و قهرمانی‌های شما را مشاهده می‌کردند. به نظرم پدیده کرونا هم تهدید هم فرصت بود. از این جهات تهدید بود که تمام برنامه‌های ما و ۲۰۶کشور را دستخوش تغییر کرد. از این جهت هم یک فرصت بود که به فکر انسان‌هایی باشیم که دچار بحران شده اند و و رزشکاران همدردی را سرلوحه کار خود قرار دهند.

او ادامه داد: هدف از رسیدن به سکو قهرمانی، رسیدن به مرام پهلوانی است. اگر ما نتوانستیم به توکیو برویم، اما امروز در کنار هم وطنان خود هستیم احساس مشترک هم دردی داریم.

صالحی امیری در مورد برگزاری المپیک در سال آینده گفت: تمام شواهد و مستندات حاکی از این است که سال دیگر در چنین روزی در المپیک توکیو خواهیم بود پیش بینی‌ها بر این است المپیک در زمان خودش برگزار خواهد شد. از همه قهرمانان، مربیان، فدراسیون‌ها و کادر سرپرستی تشکر می‌کنم که در شرایط سخت در کنار هم هستند. ما و وزارت ورزش و کمیته ملی پار المپیک تعهد داریم با تمام توان و ظرفیت کنار. ورزشکاران باشیم و با حضور قهرمانان در سکو‌های المپیک توکیوکام ملت را شیرین خواهند کرد. من ایمان دارم قهرمانان یک بار دیگر با عزم و اراده آهنین، غیرت و غرور ایرانی به جهانیان نشان خواهند داد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار