پنج عضو جامعه مطبوعاتی اصفهان به کرونا مبتلاشند
کد خبر: 1012122
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FIY
تاریخ انتشار: ۰۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۲
مدیر خانه مطبوعات اصفهان :
دکترامیراحمد زندآوردرگفت وگو باخبرگزاری ایسنا گفت: متاسفانه تا امروز پنجشنبه دوم مرداد پنج نفر از اعضای رسانه های اصفهان به کرونا مبتلاشده اند .

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیر خانه مطبوعات اصفهان اظهار کرد: متأسفانه پنج نفر از جامعه مطبوعات اصفهان به کرونا مبتلا شده‌اند اما خوشبختانه وضعیت عمومی آن‌ها خوب است و تنها حال یک نفر از آن‌ها به خاطر کسالت زمینه‌ای خوب نبود که با دستور ویژۀ برای پیگیری و مراقبت ویژه در بیمارستان امین بستری هست که بحمدالله وضعیت ایشان نیز رو به بهبودی است.

مدیر خانه مطبوعات اصفهان اظهار داشت: به جهت اهمیتی که برای سلامتی خبرنگاران قائلیم بر اساس هماهنگی‌های انجام‌ شده ، با یک آزمایشگاه قرارداد بسته ایم که ازصبح شنبه 4 مرداد  در مجتمع مطبوعات مستقر ‌شوند تا از اهالی رسانه به‌صورت رایگان تست کرونا بگیرند واز سلامت خود اطمینان حاصل کنند.

زندآور اذعان کرد: هزینه انجام این تست حدود 60 هزار تومان بود اما رایزنی‌هایی را انجام دادیم تا 300عضو خانه مطبوعات به‌صورت رایگان بتوانند از این امکان بهره‌مند و از سلامتی خود مطمئن شوند؛ بااین‌حال اگر تعداد کمی از خبرنگاران غیر عضو خانه مطبوعات هم مراجعه کردند، سعی می‌کنیم آنان نیز از این تست بهرمند شوند.

 مدیر خانه مطبوعات اصفهان ، در پاسخ به این سؤال که آیا درخواست تدوین پروتکل ویژه‌ای برای خبرنگاران از سوی خانه مطبوعات به ستاد مبارزه با کرونا داده‌شده یا خیر، توضیح داد: در بحث کرونا ما تصمیم‌گیرنده نیستیم و نمی‌توانیم به‌صورت طیفی عمل کنیم. تنها پیشنهادات داده‌شده را به ستاد مبارزه با کرونا منتقل می‌کنیم تا آن‌ها تصمیم لازم را در این خصوص بگیرند.

وی با تأکید بر اینکه هر فرد خود باید نسبت به رعایت مسائل بهداشتی کوشا باشد، گفت: اگر به‌صورت عمومی دستوری مبنی بر لغو تجمعات از سوی ستاد مبارزه با کرونا صادر شود، ما ملزم به رعایت آن هستیم و حتماً نشست‌های خبری و... را لغو خواهیم کرد.

زند آوردر پایان برای سلامتی  همکاران رسانه ایی خانم والی ، آقایان جهانبخش ، ستوده ، رضایی وقانع دعا نمود که هرچه زودتر بهبودی حاصل گردد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار