فعالیت های واحد املاک و حقوقی بصورت کاملا دیجیتالی انجام می‌شود
کد خبر: 1011658
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004FB4
تاریخ انتشار: ۳۱ تير ۱۳۹۹ - ۱۴:۲۰
مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان:
علیرضا قاری قرآن ضمن تشریح عملکرد حوزه املاک و حقوقی این اداره کل در سه ماهه ابتدای سال جاری، از الکترونیکی شدن فعالیت‌های این حوزه خبر داد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،طی گزارشی در خصوص عملکرد حوزه املاک و حقوقی این اداره کل در اولین فصل سال جاری اظهار کرد: اقدامات ویژه ای که همکارانم در این حوزه داشتند موجب شد واحد املاک و حقوقی از حالت سنتی خارج شده و فعالیت‌ها بصورت کاملا دیجیتالی انجام پذیرد به نحوی که ارتباط با ۱۰۸ شهر این استان که پیش از این بصورت سنتی و دستی انجام می‌پذیرفت اکنون بصورت سیستمی بوده.

    وی با بیان اینکه دیگر نیازی به نقل و انتقال پرونده‌های مرتبط با حوزه املاک و حقوقی نیست اذعان داشت: این امر ضمن جلوگیری از مفقود شدن مدارک، موجب تسریع در امور می شود و سایر استان‌ها نیز می توانند از این تجربه موفق استفاده نمایند.

    مدیرکل راه و شهرسازی استان اصفهان با اشاره به اینکه واحد املاک‌وحقوقی از ابتدای سال با برنامه‌ریزی و تلاش بی وقفه توانسته است جلوتر از اهداف تعیین شده درشاخص های اختصاصی عمل کند، عنوان کرد: شش هزار و 709 متر مربع واگذاری و پرداخت حدنصاب مالکانه از محل موجودی اراضی انجام شده است که هدف آن طبق شاخص‌های اختصاصی 5 هزار مترمربع بوده است. همچنین با هدف تعیین شده 154 هکتار تحصیل اراضی این واحد توانست یک هزار و 131 هکتار عملکرد واقعی داشته باشد.

    وی گفت: در سه ماهه سال جاری این اداره کل در مجموع 8 هزار و 431 هکتار واگذاری اراضی داشته است که از این میزان 8 هزار و 261 هکتار مسکونی و 170 هکتار غیرمسکونی بوده است.

    قاری‌قرآن افزود: واگذاری اراضی به 937 نفر از اقشار ویژه استان اصفهان انجام پذیرفته است که این تعداد بیش از شش برابر هدف تعیین شده بوده است

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار