سال تحصیلی جدید با سناریوی سه‌گانه از ۱۵ شهریورماه شروع می‌شود
کد خبر: 1011350
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004F66
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۰
مدیر آموزش و پرورش استان اردبیل:
مدیر آموزش و پرورش استان اردبیل گفت: سال تحصیلی جدید با سناریوی سه‌گانه از ۱۵ شهریورماه شروع می‌شود وآموزش و پرورش استان آمادگی شروع سال تحصیلی جدید را دارد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، احمد ناصری در جلسه شورای آموزش و پرورش مشگین‌شهر اظهارداشت: سال تحصیلی جدید از 15شهریورماه شروع می‌شود و از هم ‌اکنون برنامه‌ریزی‌های لازم توسط کارگروه‌های مختلف انجام شده است.

وی افزود: در حالت اول اگر وضعیت سفید باشد فعالیت مدارس طبق روال سال‌های گذشته بصورت عادی انجام خواهد شد، اما در صورتی ‌که وضعیت مرکز استان و سایر شهرستان‌ها زرد باشد نحوه فعالیت مدارس تغییر خواهد یافت طوری ‌که روز پنجشنبه به روزهای فعال هفته اضافه شده و دانش‌آموزان مدارس نیز به 2 گروه تقسیم خواهند شد.

مدیر آموزش و پرورش استان اردبیل بیان کرد: با هدف کاهش تراکم دانش‌آموزی در کلاس و رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گروه اول دانش‌آموزان سه روز در هفته و گروه دوم نیز سه روز بعدی هفته را در کلاس درس حاضر خواهند شد.

ناصری افزود: در همین وضعیت زرد در مناطق روستایی و عشایری نیز که تراکم دانش‌آموزان کمتر است، معلمان،مدیران و راهبران آموزشی در مدارس حضور یافته و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به فعالیت آموزشی خواهند پرداخت.

وی گفت: در صورتی‌که وضعیت استان و سایر شهرستان‌ها قرمز اعلام شود از تجربه فاصله سوم اسفند سال گذشته تا پایان خرداد 99 استفاده شده و با تعطیلی مدارس از سیستم آموزشی شبکه شاد و ظرفیت صدا و سیما استفاده خواهد شد.

مدیر آموزش و پرورش استان اردبیل تشریح کرد: در هر سه حالت شبکه شاد جزو اصلی‌ترین سامانه کمک آموزشی دانش‌آموزان خواهد بود.

 وی تصریح کرد: استان اردبیل در زمینه عضویت مدیران ،معلمان و دانش‌آموزان در شبکه شاد رتبه پنجم کشوری و شهرستان مشگین‌شهر نیز رتبه اول استانی را کسب کرده‌اند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار