رسانه های غربی دنبال شانتاژبازی در افکار مردم ما دارند
کد خبر: 1010747
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EwN
تاریخ انتشار: ۲۵ تير ۱۳۹۹ - ۲۱:۰۶
مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداري اصفهان:
محسن گلابی گفت: روز گذشته در کانال های تلگرامی و برخی از رسانه های معاند خارجی فیلمی با عنوان تجمع و اعتصاب پرسنل سازمان آتش نشانی اصفهان منتشر شد. رسانه های خارجی مانند بی بی سی این را اعتراض صنفی گسترده با هدف مطالبات مالی عقب افتاده معرفی کردند وپر واضح است که رسانه های بیگانه و خارجی شانتاژ بازی می کنند.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداري اصفهان اظهار داشت: هیچ تجمع اعتراضی رخ نداد، بلکه برخی از پرسنل برای بیان برخی از صحبت های خود دور هم جمع شدند اما به یک باره برخی از رسانه های معاند این را یک تجمع اعتراضی و صنفی معرفی کردند که اصلاً چنین چیزی صحت نداشت.

وی افزود: تمامی حقوق و مزایای پرسنل سازمان آتش نشانی سر موعد پرداخت شده و هیچ بدهی در این زمینه به پرسنل نداریم.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداري اصفهان خاطر نشان کرد: برخی از پرسنل معتقد هستند که میزان حقوق آن ها با سختی شغلی که دارند متناسب نیست و از طرفی هم حدود ۱۴۰ نفر از پرسنل ما با شرکت ها قرارداد دارند و تبدیل وضعیت نشده اند؛ تبدیل وضعیت نیروهای شرکتی منوط به مجوزهای لازم از سازمان اداری و استخدامی کشور و قوانینی از سوی مجلس است.

گلابی تصریح کرد: پرسنل برای انتقال این مطالب به سازمان آمده بودند و اساس اخبار منتشر شده از رسانه های معاند کذب است.

وی ابراز کرد: رسالت آتش نشانان به نوعی بود که هیچ وقت به دنبال اعتصاب یا اخلال در ماموریت ها نبودند و به علت شغل مهم و شریف آن ها، همیشه در جامعه از جایگاه اجتماعی خوبی برخوردار هستند.

مدیرعامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداري اصفهان ادامه داد: صحبت های امروز پرسنل آتش نشانی بسیار مودبانه و آرام بود و صرفا خواسته ها و مشکلات خود را منتقل کردند؛ ما هم دنبال هستیم تا مشکلات این قشر شریف را حل کنیم.

سپس مدیرروابط عمومی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان هم در این رابطه اظهار کرد: آتش نشانان کلانشهر اصفهان امروز به دنبال ملاقات‌ با مدیرعامل و طرح یک سری مسائل اداری بودند.

فرهاد کاوه آهنگران گفت: دغدغه اصلی آتش نشانان حفظ جان مردم است که تحت هیچ شرایطی لطمه ای با کار آتش نشانان وارد نمی شود.

وی افزود: بالاخره در هر شهری یک سری دغدغه هایی وجود دارد و آتش نشانان اصفهانی هم دغدغه هایی دارند، یک سری درخواست از مسئولان داشتند که مسئله و مورد خاصی نبود و به صورت مسالمت آمیز و در جلسه خودمانی مطرح شد.

وی با توضیح اینکه با توجه به تورم ایجاد شده افزایش حقوق نسبت به تورم امکان پذیر نیست، خاطر نشان کرد: ما کارمند هستیم و مانند دیگر کارمندان حقوق میگیریم و نسبت به تورم نمی شود حقوق را چهار برابر کرد.

کاوه آهنگران بیان کرد: جمع امروز در آتش نشانی اصفهان خودمانی بود که آتش نشانان در ساعت اداری و با لباس رسمی آتش نشانی با مسئولان ملاقات داشتند؛ آتش نشانان جان خود را در راه مردم می دهند و هیچ انتظار مالی هم ندارند، در اولین فرصت مسائل موجود حل می شود.

 وی با اشاره به بحث های مطرح شده در فضای مجازی اظهار کرد:

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اصفهان در پایان با اشاره به اینکه برخی رسانه ها به دنبال سو استفاده هستند گفت:  رویکرد این رسانه ها در خبرسازی از ایران درحالی است که این رسانه ها در قبال مشکلاتی که در لندن در بیخ گوش آن ها به واسطه مدیریت ضعیف مدیران این شهر در کنترل کرونا در حال رخ دادن است و یا سوختن ناو جنگی ناوشکن امریکایی بونهام ریچارد که همچنان درحال سوختن است و کسی موفق به خاموش کردن آن نشده است با رویکرد بایکوت خبری عبور می کنند و هیچ واکنشی نشان نمی دهند.

 

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار