مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد در مشهد برگزار شد
کد خبر: 1010362
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EqA
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۱۷:۴۲
با حضور مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی:
مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد خراسان رضوی با عنوان «تابستانه فهما» با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی در مشهد برگزار گردید.

مراسم افتتاح برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد خراسان رضوی با عنوان تابستانه فهما با حضور جعفر مرواریدمدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی، محمد ابدالی تکلو مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی و جمعی از مدیران کانون های مساجد به صورت مجازی در سالن اداره کل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی برگزار شد.

جعفر مرواریددر این مراسم با تاکید بر اینکه بشر نیازمند وحی است و نمی‌تواند فقط به علم‌ بسنده کند و علی رغم پیشرفت ها هنوز هم نیازمند ماورا است، گفت:در نگاه جامعه شیعی ایرانی و الهیات شیعی تعارض وجود ندارد، جایی که دانشمندان پزشکی که پیش قراول مبارزه با کرونا هستند وقتی توصیه پزشکی می کنند اولین کسی که رعایت می کند افرادی دین محور هستند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد خراسان رضوی با اشاره به اینکه نهادی که سلامت را در کنار دینداری می بیند کانون های مساجد هستند و در کنار خط سلامت پیام دین را متناسب با نیاز کنونی صورت بندی می کند، افزود:امیدوارم ‌نقش مساجد در تولید سخت افزارهای بهداشتی و تولید نرم افزار مفهومی جزء فعالیت های کانونی باشد.

محمد ابدالی تکلو هم در این مراسم با اشاره به اینکه با توجه به شرایط امروز و شیوع کرونا برنامه های اوقات فراغت کانون های مساجد از امروز تا ۱۰ شهریور به شبکه مجازی فراغت تلفیقی برگزار می شود و در شهرهای با وضعیت قرمز و نارنجی برنامه های کانون ها به صورت حضوری برگزار نخواهد شد.

مدیر ستاد هماهنگی کانون های مساجد خراسان رضوی با بیان اینکه برگزاری مسابقه کتابخوانی را در فضای مجازی خواهیم داشت همچنین برنامه شنبه های کتاب هم به طور جدی ادامه خواهیم یافت، افزود:در رواق همدلی مشارکت در پویش ملی مسجدی ها را انجام خواهیم داد همچنین تکریم‌ خانواده شهدا در طرح سه شنبه های تکریم از دیگر برنامه های طرح اوقات فراغت خوهد بود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار