۵۱ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری جدید در معادن خراسان رضوی انجام شد
کد خبر: 1010107
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Em3
تاریخ انتشار: ۲۳ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۱۹
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خبرداد؛
سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در سه ماه نخست امسال هشت پروانه بهره‌برداری از معدن با سرمایه‌گذاری ۵۱.۶ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۴۱ نفر در این استان صادر شد.

محمد توکلی افزود: این تعداد پروانه معدنی در گستره ۴۰ کیلومترمربع با ذخیره ۲.۵ میلیون تن و میزان استخراج اسمی ۱۲۹ هزار تن می‌باشد.

وی اظهارکرد: در سه ماه نخست امسال ۱۲ پروانه اکتشاف معدنی به مساحت ۴۴.۵۹ کیلومترمربع صادر شده که در مقایسه با مدت مشابه پارسال ۱۰۰ درصد افزایش داشته است.

سرپرست معاونت امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی گفت: در این مدت همچنین هفت فقره گواهی کشف معدنی به مساحت ۳.۸۱ کیلومترمربع، میزان ذخیره ۱۷ میلیون و ۷۳۰ هزار تن با سرمایه گذاری هفت میلیارد و ۷۴۱ میلیون ریال صادر شده است.

وی افزود: هم اینک تعداد پروانه اکتشاف معدنی معتبر در استان ۲۶۸ فقره، گواهی کشف معتبر ۲۰۸ فقره با ذخیره ۲۰۶ میلیون تن و هزینه عملیات اکتشاف ۸۷۰ میلیارد و ۹۴۰ میلیون ریال است.

توکلی تعداد پروانه بهره برداری معدنی معتبر در خراسان رضوی را ۹۱۴ فقره با ذخیره ۲.۷۷ میلیارد تن و استخراج اسمی ۳۹.۶ میلیون تن با سرمایه گذاری ۱۰۹ هزار و ۷۲ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای ۱۰ هزار و ۳۳۶ نفر ذکر کرد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار