بهره برداري از مركز جديد اورژانس صنعت نفت و گاز
کد خبر: 1009721
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Efp
تاریخ انتشار: ۲۱ تير ۱۳۹۹ - ۰۰:۵۱
رييس طب صنعتي مركز خانگيران :
با حضور دكتر صالحي رئيس بهداشت و درمان شمال شرق صنعت نفت و مهندس زردويان مدير هماهنگي و نظارت بر توليد شركت ملي گاز ايران، مجهزترين مركز اورژانس صنعت نفت و گاز در منطقه عملياتي خانگيران سرخس به بهره برداري رسيد.

رييس طب صنعتي مركز خانگيران در اين خصوص گفت: با توجه به عملياتي بودن منطقه گازي خانگيران و خطرات ناشي متعدد از قبيل گاززدگي، آتش، انفجار و سقوط به لحاظ اشتغال بكار حدود چهار هزار نفر در دو مجموعه بزرگ شركت پالايش گاز شهيد هاشمي نژاد و شركت بهره برداري نفت و گاز شرق، مي طلبيد يك مركز اورژانس بزرگ و مجهز به كاركنان صنعت نفت و گاز خدمات رساني نمايد.

سيد رضا هاشمي با بيان اينكه احداث اين مركز اورژانس يك و سال نيم به طول انجاميد افزود: اين مركز در فضايي به مساحت 330 متر مربع احداث شده و داراي 16 تخت بيمارستاني و بخش هاي سوختگي، احيا مصدومين، نوار قلب، اتاق پزشك، پذيرش و پرسنلي و انبار مي باشد.

وی تاکید کرد:  تمام تجهيزات پزشكي مستقر در مركز اورژانس خانگيران برابر با ضوابط استاندارد وزارت بهداشت و درمان خريداري شده است.

رييس طب صنعتي مركز خانگيران  بیان کرد: در حال حاضر ساختمان جديد اورژانس داراي 16 تخت است و قابل افزايش تا 20 تخت بيمارستاني مي باشد.

هاشمي خاطر نشان كرد: اين مركز زيرنظر سازمان بهداشت و درمان وزارت نفت با هدف خدمت رساني به تلاشگران خط مقدم توليد انرژي در منطقه شمال و شمال شرق كشور راه اندازي شده است.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار