هنرمند اگر از جامعه فاصله داشته باشد هنرمند نیست
کد خبر: 1009399
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Ead
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۰
نماینده ی ولی فقیه در البرز :
نماینده ولی فقیه در البرز گفت: هنرمند از جامعه جدا نیست و باید متناسب با موضوعات روز جامعه به خلق اثر بپردازد.

آیت‌الله حسینی همدانی، در بازدید از خانه هنرمندان استان البرز بابیان این که قابلیت‌های استان در عرصه هنر بسیار زیاد است، گفت: افراد فرهیخته و شاخص بسیاری در زمینه‌های مختلف هنری در استان وجود دارند.

وی با تأکید بر این که خانه هنرمندان باید به‌ عنوان مرکز ساماندهی و فرماندهی امور هنری در استان عمل کند، افزود: خانه هنرمندان می‌تواند در ارائه برآیند هنری استان به جامعه نقش همگرایی را ایفا و عملکرد مؤثری داشته باشد.

امام‌جمعه کرج با تأکید بر سازمان‌دهی و فعال‌سازی انجمن‌های هنری موجود در استان گفت : برای انجمن‌های هنری برنامه و دستور کار داشته باشید.

آیت‌الله حسینی همدانی از موضوع یابی هنری به‌ عنوان یکی از مهم‌ترین امور در کار‌های هنری نام برد و افزود : هنرمند نمی‌تواند از جامعه جدا باشد و باید متناسب با موضوعات روز جامعه به خلق اثر بپردازد .
وی گفت: مجموعه هنری استان باید معضلات و موضوعات اجتماعی را هنرمندانه مدیریت کند به‌نحوی‌که دشمنان نتواند از آن بهره ببرند، ولی مسئولین بتوانند با استفاده از آن خدمتی کنند.

آیت‌الله حسینی همدانی با اشاره به بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب، افزود: بیانیه گام دوم یک چشم‌انداز و دستورالعمل چهل‌ساله است که کار و خوراک چهل سال آینده را برای اقشار مختلف جامعه تبیین می‌کند.

امام جمعه کرج در ادامه با اشاره به گستره جامعه هنرمندان، گفت : جامعه هنرمندان با حوزه عظیم و رشته‌های مختلفی که دارند باید وظیفه و نقش خود را در گام دوم شناسایی و مطابق با آن عمل کنند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار