۵۰ هزار خانه روستایی کهگیلویه و بویراحمد زیر چتر حمایتی بیمه برکت
کد خبر: 1009182
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EX8
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۹ - ۰۵:۳۰
۵۰ هزار خانه مسکونی روستایی در استان کهگیلویه و بویراحمد تحت پوشش بیمه برکت در مقابل آتش سوزی و حوادث طبیعی تا سقف ۱۰ هزار میلیارد ریال خسارت قرار گرفت.
سید احمد هاشمی اشکا
سرویس ایران جوان آنلاین: مدیرعامل بیمه برکت با بیان اینکه با هدف توسعه فرهنگ بیمه در مناطق روستایی و محروم، ایجاد چتر حمایتی برای ساکنین آسیب‌پذیر این مناطق را در دستور کار قرار دادیم، گفت: بر همین اساس و با انعقاد تفاهمنامه همکاری با استانداری کهگیلویه و بویراحمد، ۵۰ هزار خانه مسکونی روستایی این استان تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی و حوادث طبیعی برکت تا سقف ۱۰ هزار میلیارد ریال پرداخت خسارت قرار گرفته‌اند. احمد طالبی با اشاره به تجربه‌های موفق گذشته در پوشش بیمه‌ای منازل مسکونی روستایی خاطرنشان کرد: شرکت بیمه برکت وابسته به بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام، پس از تجربه موفق خود در پوشش بیمه‌ای منازل مسکونی روستایی استان‌های خوزستان و لرستان نسبت به بیمه آتش‌سوزی و حوادث طبیعی منازل مسکونی روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد اقدام نموده است.

وی توضیح داد: براساس این تفاهمنامه، تعداد ۵۰ هزار باب منزل مسکونی روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد با سرمایه ۲۰۰ میلیون ریال به ازای هر باب خانه، در قبال خطرات آتش‌سوزی، صاعقه، انفجار، سیل و طغیان آب، زلزله، طوفان، تندباد و گردباد، رانش و فرونشست زمین به مدت یک‌سال تحت پوشش بیمه برکت قرار گرفته است.

مدیرعامل بیمه برکت ادامه داد: بنیاد برکت با توجه به رسالت و مأموریت‌های خود و جهت تسهیل در اجرایی شدن این موضوع مهم، در پرداخت حق بیمه بیمه‌نامه‌های صادره با استانداری کهگیلویه و بویراحمد مشارکت می‌نماید. طالبی یادآور شد: پیش از این نیز با حمایت بیمه‌ای از روستا‌های استان‌های خوزستان و لرستان توسط ستاد اجرایی فرمان امام، ۱۴۳ هزار منزل در استان خوزستان و ۷۵ هزار منزل در استان لرستان تحت پوشش بیمه برکت قرار گرفته‌اند. وی با اشاره به سیل فروردین‌ماه سال ۱۳۹۸ اظهار داشت: بیمه برکت در این حادثه ناگوار با پوشش منازل مسکونی روستایی استان‌های خوزستان و لرستان، زمینه پرداخت خسارتی بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال خسارت را به سیل‌زدگان فراهم کرد که سهم هر استان به ترتیب ۱۲۲ و ۱۴۸ میلیارد ریال بود. مدیرعامل بیمه برکت خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی فرمان امام به منظور محرومیت‌زدایی، ارتقای سطح زندگی، برقراری عدالت اجتماعی و توانمندسازی اقتصادی و اجتماعی مناطق محروم و کم‌برخوردار تا به امروز روستا‌های شش استان محروم کشور را تحت پوشش بیمه آتش‌سوزی برکت قرار داده است.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار