مشارکت شرکت گاز استان البرز در بحث مقاوم سازی تاسیسات گازی مدارس
کد خبر: 1008527
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004EMZ
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۲
مدیرعامل شرکت گاز استان البرز خبر داد
مدیرعامل شرکت گاز استان البرزگفت : اگر سازمانی وظایف خود را به درستی انجام دهد، در واقع مسئولیت خود را به انجام رسانده است گفت: در کنار وظایف اگر به جامعه نیز خدمت شود، مسئولیت اجتماعی محسوب می شود.

 حسین تقی نژاد،  با اشاره به اقدامات انجام شده در خصوص مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان البرز تصریح کرد: شرکت گاز استان البرز در بحث مقاوم سازی تاسیسات گازی مدارس که متولی اجرایی آن سازمان مقاوم سازی است، مشارکت و همکاری دارد.

این مقام مسئول تاکید کرد: این شرکت با عضویت و فعالیت در نهادهای اجتماعی، محیط زیست، منابع طبیعی و بحث های آلودگی هوا تلاش های خوبی می کند. همچنین در حال حاضر نیز کمپین های کمک های مومنانه شکل گرفته است که کمک های نقدی خود را جمع آوری و در اختیار افراد نیازمند قرار می دهند.

تقی نژاد اظهار داشت: زمینه سازی در جهت امضاء تفاهم نامه بین شرکت گاز استان البرز با ستاد مرکزی معاینه فنی ساختمان کشور در راستای استفاده از امکانات یکدیگر در جهت رفع مشکلات مردم و بالا بردن ضریب ایمنی مصرف گاز یکی دیگر از برنامه های در دست اقدام این شرکت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان البرز خاطر نشان کرد: تفاهم نامه همکاری فی ما بین شرکت گاز استان البرز و اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان البرز منعقد شده است که در این تفاهم نامه مقرر شد برای جبران بخشی از تخریب های طرح خط انتقال ۳۶ اینچ بوئین زهرا-کرج ، باهدف توسعه همکاری های بین بخشی و در زمینه بهره برداری از توانمندی ها و مسوولیت های اجتماعی، شرکت گاز استان برای مشارکت در احیا و توسعه فضای سبز منابع طبیعی استان به ویژه در بخش بیابانزدایی، نسبت به کاشت، مراقبت و آبیاری در سطح ۷۰ هکتار نهال کاری بمدت ۲سال همکاری و تعامل در زمینه جذب مشارکت مردم و ایجاد اشتغال  اقدام کند.

تقی نژاد گفت: هدف ما از این تفاهم نامه کمک به چرخه تولید، توسعه درختکاری، فضای سبز و کاهش خسارات وارده به طبیعت است.

وی  کمک به مردم استان از نظر تامین زیر ساخت ها را از دیگر دلایل انعقاد این تفاهم نامه عنوان کرد.

این مقام مسئول گفت: این تفاهمنامه به منظور تامین گاز استان وتامین انرژی پاک برای مصرف کنندگان صنعتی، کشاورزی، خدماتی، خانگی و ایجاد زیرساخت توسعه ای منعقد شده است.

وی اظهار داشت: این تفاهمنامه  با در نظر گرفتن تمام ملاحظات منابع طبیعی و بمنظور به حداقل رساندن خسارات ناشی از پروژه به طبیعت، با برگزاری جلسات و بازدید های متعدد فنی، بهترین مسیر با کمترین میزان خسارت در نظر گرفته شد.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار