تمدید گواهینامه بین المللی استاندارد HSE-MS شرکت گاز استان اصفهان
کد خبر: 1007202
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004E1C
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵
مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان:
سید مصطفی علوی گفت:گواهینامه بین المللی استاندارد سیستم مدیریت ایمنی، بهداشت و محیط زیست HSE-MS شرکت گاز استان اصفهان به مدت یک سال تمدید شد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ،به نقل از روابط عمومی شرکت گاز استان اصفهان، ممیزان شرکت IMQ در طول دو روز به ارزیابی عملکرد شرکت گاز استان اصفهان در حوزه استانداردهای جهانی HSE-MS پرداختند و در نهایت گواهینامه بین المللی سیستم مذکور براساس مدل OGP  بار دیگر تمدید شد.

در همین زمینه مدیرعامل شرکت گاز استان اصفهان، با تاکید براهمیت استقرارسیستم های مدیریتی و لزوم سرعت بخشیدن و تداوم هرچه بیشتر تحقق اهداف HSE-MS گفت:توجه به سلامت و ایمنی افراد، پیش نیاز صیانت از منابع انسانی و افزایش بهره‌وری هرسازمان و شرکت است.

وی، با اشاره به اقدامات انجام گرفته در جهت رفع عدم انطباقهای ناشی از ممیزی سال قبل، بر یکپارچه کردن همه نظام های مدیریتی تاکید کرد و گفت: باید فرهنگ HSE با تکیه بر آموزش و نظارت در همه پروژه ها، فعالیتها و مناطق گسترش داده و با ایجاد سیستمی مناسب، شرایط بهداشتی، ایمنی و محیط زیستی را به طور نظام مند ارزیابی کنیم و حوادث و آسیبها را از طریق حذف شرایط ناایمن و ارتقای سلامت افراد به صفر برسانیم.

مهندس علوی، در مورد نقش HSE در رفتار سازمانی عنوان کرد: تلاشهای این واحد به صورت بنیادی با برنامه ریزی مدون از سال 1388 شروع شد و رو به رشد است که نشانگر برنامه ریزی صحیح و پایش متمرکز و از پیش تعیین شده در جهت نیل به اهداف سازمانی و ایمن سازی سیستم است.

بر اساس گزارش سرممیز که در جلسه اختتامیه ممیزی ارائه گردید، مواردی نظیر وجود ساختارمناسب و منابع کافی برای اصلاح مستمر، حاکم بودن دیدگاه فرایندی در سطح شرکت، برنامه ریزی، مدیریت صحیح و اجرای اقدامات اثربخش در حوزه مدیریت شرایط اضطراری و بحران، تعریف مناسب ارتباط مجموعه با پیمانکاران، تعریف مناسب ارتباطات درون سازمانی و برون سازمانی، ارزیابی مداوم ریسک فعالیت های شرکت و ... به عنوان مهمترین دلایل تمدید گواهینامه اشاره شده است.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار