بانک‌ها موظف به جذب کامل اعتبارات اشتغال دستگاه‌های حمایتی شدند
کد خبر: 1007068
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dz2
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۴
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی مطرح کرد:
معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: بانک‌های این استان تا نیمه تیر ماه امسال مهلت دارند تسهیلات قرض‌الحسنه تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ را که مربوط به کمیته امداد امام خمینی (ره) و بهزیستی است به طور کامل جذب و به طرح‌های اشتغالزای آنها پرداخت کنند.

 علی رسولیان افزود: تسهیلات حمایتی تبصره ۱۶ قانون بودجه برای کمیته امداد امام خمینی (ره) خراسان رضوی ۲ هزار و ۶۷۶ میلیارد ریال است که از این مبلغ ۹۷ درصد معادل ۲ هزار و ۶۰۷ میلیارد ریال به استان ابلاغ شده است.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: تاکنون ۱۴ بانک در خراسان رضوی مسوولیت پرداخت این تسهیلات را برعهده داشتند که آخرین عملکرد آنها پرداخت ۲ هزار و ۳۶۳ میلیارد و ۵۳۰ میلیون ریال معادل ۸۷ درصد از کل تسهیلات ابلاغی به استان برای پنج هزار و ۷۴۰ طرح اشتغالزا می‌باشد.

وی ادامه داد: از کل تسهیلات تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ برای کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان حدود ۳۴۰ میلیارد ریال باقیمانده که باید تا نیمه تیرماه به طور کامل جذب شود.

رسولیان اظهارکرد: از محل اعتبارات تبصره ۱۶ قانون بودجه سال ۱۳۹۸ تاکنون یکهزار و ۳۴۵ میلیارد ریال برای پرداخت تسهیلات حمایتی به بهزیستی استان ابلاغ شده است.

وی بیان کرد: تاکنون برای جذب این تسهیلات سه هزار و ۷۴۲ طرح از سوی بهزیستی خراسان رضوی به بانک‌ها ارایه شده که از این تعداد ۲ هزار و ۹۲۸ طرح مبلغ ۹۷۸ میلیارد ریال معادل ۷۳ درصد از کل تسهیلات ابلاغی را جذب کرده‌اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری خراسان رضوی گفت: مشکل بانک‌ها در تخصیص اعتبارات تبصره ۱۶ قانون بودجه رفع می‌شود و تا نیمه تیر ماه همه این اعتبارات باید جذب شود.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار