۱۰۳ هکتار از زمین‌های بایر را زیر کشت دیم بردیم
کد خبر: 1006913
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DwX
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۸
فرمانده سپاه خوشاب عنوان کرد:
فرمانده سپاه خوشاب گفت: در راستای جهش تولید با کمک گروه‌های جهادی روستایی ۱۰۳ هکتار از زمین‌های بایر را زیر کشت دیم بردیم تا هم کمکی به اقتصاد کرده باشند و هم از در آمد آن برای کار‌های جهادی روستا و کمک به محرومین استفاده شود.

محمود حامد اظهار کرد: در رزمایش همدلی و کمک مومنانه و در پاسخ به ندای رهبری در ماه رمضان اقداماتی را در ۴ مرحله انجام دادیم. ۵۱۲ هزار بسته بین نیازمندان که هر کدام به ارزش ۲۵۰ تا ۳۰۰ هزار تومان بود و در مجموع ۹۳۰ میلیون تومان بین نیازمندان توزیع شد.
فرمانده سپاه خوشاب گفت: کمک‌های نقدی در قالب کارت هدیه برای افراد آسیب دیده از کرونا داشتیم که ۵۰ میلیون به صورت نقدی پرداخت شد و از طرفی ۶۰ گوسفند به ارزش ۱۸۰ میلیون تومان قربانی و گوشت آن در بین نیازمندان توزیع شد و این کمک‌ها همچنان ادامه دارد.
وی اظهارکرد: به یاری خدا وارد فاز ۵ کمک‌ها خواهیم شد؛ عمده این هزینه‌ها توسط مردم و خیرین؛ بسیج سازندگی سپاه، آستان قدس رضوی و ستاد اجرایی فرامین امام (ره) پرداخت شد.
حامد یادآور شد: همزمان با شیوع کرونا قرارگاه زیستی ما تشکیل شد و در این راستا گروه‌های جهادی و مردمی سازندگی ما را همراهی کردند. گروه‌های جهادی خواهران با تولید ماسک در کارگاه‌های خانگی در سطح شهرستان بیش از  ۷۰ هزار عدد ماسک بین مردم بویژه در بین نیازمندان توزیع کردند و همچنین ۲۰۰۰ بسته بهداشتی و بروشور در بین مردم توزیع شد.
 وی ادامه داد: هزار و ۶۷۰ نفر از بسیجیان ما در عملیات‌های ضد عفونی، ایستگاه‌های سلامت، غربالگری و ... بکارگیری شدند. ۱۰ هزار مکان توسط نیرو‌های جهادی گند زدایی شد که در اجرای این اقدام ۳۱۴ نیروی جهادی فعال در سطح شهرستان با ۴۶۳ هزار لیتر محلول ضد عفونی مشارکت داشتند.
وی در پایان تصریح کرد: با توجه به اینکه سال گذشته سال رونق تولید و امسال سال جهش تولید از سوی رهبر انقلاب نامگذاری شده که اقداماتی را در این زمینه شروع کردیم.
فرمانده سپاه خوشاب گفت: با کمک گروه‌های جهادی روستایی ۱۰۳ هکتار از زمین‌های بایر را زیر کشت دیم بردیم تا هم کمکی به اقتصاد کرده باشند و هم از در آمد آن برای کار‌های جهادی روستا و کمک به محرومین استفاده شود.
وی به راه اندازی دو کارگاه تولیدی خیاطی زنانه و چرم دوزی مردانه اشاره کرد و افزود: به دنبال این هستیم در این کارگاه برای ۸ تا ۱۰ نفر اشتغال مستقیم ایجاد کنیم.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار