اجرای سه هزار طرح در حوزه برق تبریز
کد خبر: 1006899
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DwJ
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۸
مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز با بیان اینکه این شرکت یکهزار و ۲۶۳ طرح در دست اجرا دارد، گفت: این تعداد امسال به حدود سه هزار طرح خواهد رسید.

عادل کاظمی  اظهار کرد: هزینه اجرایی طرح های در دست اجرا ۱۰۲ میلیارد تومان برآورد شده است که با طرح های پیش بینی شده به ۲۰۰ میلیارد تومان تا پایان سال خواهد رسید. 

وی افزود: پارسال نزدیک یکهزار و ۵۰۰ طرح با هزینه ۱۸۰ میلیارد تومان در حوزه شرکت توزیع برق تبریز اجرا شد . 

کاظمی با تشریح برخی از طرح های مهم این حوزه در تبریز، خاطرنشان کرد: بعد از حریق بازار تبریز، شرکت توزیع برق تلاش کرد تا شبکه برق احیا و بازسازی شود و طرح های اصلاحی نیز اکنون در حال اجرا است. 

وی اضافه کرد: پست حوضچه ای که در زیرزمین تعبیه شده، برای تامین برق سرای ایکی قاپیلار در حال پایان است و طرح تامین برق مرکز شهر تبریز توسط برق منطقه ای و پست فوق توزیع سیار با ظرفیت ۴۰ مگاوات آمپر انجام شده است. 

وی گفت: پس از ۱۵ سال انتظار پست فوق توزیع ملکیان امکان بارگیری پیدا کرده و با ایجاد ۶ خروجی برق با سه میلیارد تومان سرمایه گذاری انتقال بار به تبریز محقق شده و برای حدود ۴۶۰۰ مشترک برق نیز کنتور هوشمند نصب شده است. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز همچنین با بیان اینکه ۱۴۵ میلیارد تومان معوقات داریم که بیشترین معوقه در بین شرکت های برق شمالغرب کشور است، اظهار کرد: ۱۰ هزار استفاده غیرمجاز مشهود و غیرمشهود در توزیع برق تبریز شناسایی شده است که سالانه ۲۵ میلیون کیلووات ساعت نقصان ایجاد می کند که با شناسایی، نصب کنتور و جریمه از این تخلف جلوگیری می شود. 

کاظمی همچنین با بیان اینکه بخش صنعت، کشاورزی و سایر بخش ها در صورت مدیریت مصرف برق تشویق  می شوند، افزود: امسال برای مدیریت مصرف برق به خصوص در تابستان چهار هزار و ۱۰ تفاهم نامه منعقد شده که نسبت به پارسال حدود ۲ برابر افزایش یافته است. 

وی با اشاره به اینکه سال گذشته در نتیجه همکاری بخش صنعت و سایر بخش ها ۹۵ مگاوات کاهش مصرف برق داشتیم، یادآوری کرد: سال گذشته ۴.۵ میلیارد تومان مشوق به مشترکان بخش های مختلف پرداخت شده است و امسال نیز این مبالغ با مشخص شدن میزان مدیریت مصرف مشترکان در مهر و آبان ماه جاری پرداخت می شود. 

مدیرعامل شرکت توزیع برق تبریز درخواست کرد: شهروندان در صورت مشاهده هر گونه عدم مصرف بهینه برق و روشن ماندن برق معابر شهری به هر علت آن را به شماره ۱۲۱ اطلاع رسانی کنند. 

شرکت توزیع نیروی برق تبریز شامل شهرستان های تبریز، اسکو، آذرشهر و ۱۴۷ روستای دیگر است. 

برچسب ها: برق ، طرح ، تبریز
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار