شركت پالايش نفت می تواند نقش آفرین باشد
کد خبر: 1006883
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dw3
تاریخ انتشار: ۲۶ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۴۵
نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی :
دکتر مهدی طغیانی نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی، ضمن بازدید از شركت پالايش نفت اصفهان و دیدار با مدیرعامل و معاونين این شرکت و با بیان اینکه نزدیک به نیمی از اقتصاد استان را بخش صنعت در برگرفته است، تصریح کرد: شركت پالايش نفت اصفهان ازجمله مجموعه هایی است که جایگاه مهمی در تولید و اقتصاد کشور دارد. ازاین رو اعتقاد ما بر این است که این شرکت می تواند با عنایت به ظرفیتهای موجود، در زمینۀ توسعه و جذب نيروهاي بومي استان نيز بيش از پيش نقش آفرین باشد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، نمایندۀ مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از دستاوردها و تلاش مدیران و شركت پالايش نفت اصفهان  اظهار داشت: به نوبۀ خود از مدیران و کارگران عزیز این شرکت تشکر میکنم و به ایشان خدا قوت می گویم؛ چراکه این عزیزان در واقع در خط مقدم جبهۀ تولید و ایجاد ارزش در اقتصاد کشور مشغول فعالیت اند.

 طغیانی تأکید کرد: نمایندگان مجلس براساس رسالتی که بر دوش دارند، هر جا که نیاز به اصلاح قوانین و رفع موانع قانونی تولید باشد، از هیچ همکاری و تلاشی مضایقه نمی کنند و بهگونهای عمل خواهند کرد که موانع داخلی و تحریمها نتواند به صنایع و اقتصاد کشور آسیب برساند.

در این بازدید، مدیرعامل شركت پالايش نفت اصفهان  نیز با ارائۀ گزارشی از عملکرد شرکت  گفت: خرسندیم که در سالی که به فرمودۀ مقام معظم رهبری «جهش تولید» نامگذاری شده است،واحد تصفيه گازوئيل به بهره برداری خواهد رسید و به شعار سال جامۀ عمل خواهد پوشاند.

مرتضي ابراهيمي از رعایت پروتکلهای مربوط به بیماری کرونا و استمرار افزایش تولید در شركت پالايش نفت اصفهان در این شرایط سخت به عنوان یکی دیگر از مهمترین دستاوردهای مهم شرکت یاد کرد.

وی  ضمن قدردانی از زحمات تمامی نمایندگان مجلس در ادوار گذشته خاطرنشان کرد: بي ترديد قوۀ مقننۀ کشور و به طور مشخص مجلس شورای اسلامی میتواند بیش از پیش یاریرسان بخش صنعت کشور باشد.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار