تمامی شکایات مردم خراسان رضوی از طریق سامانه ۱۱۱ قابل پیگیری است
کد خبر: 1006590
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DrK
تاریخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۳:۱۶
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی بیان کرد:
شکایات و مشکلات شهروندان خراسان رضوی از دستگاه‌های اجرایی از طریق تماس با سامانه ۱۱۱ پاسخگویی و پیگیری می‌شود.

مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی گفت: اهالی این استان می‌توانند از طریق سامانه "سامد"، ارتباط مستقیم بین دولت و مردم با تلفن ۱۱۱ مشکلات خود را به صورت مستقیم با مدیران و مسوولان دستگاههای اجرایی در میان بگذارند.
دکتر ناصر فخر موحدی افزود: طبق برنامه ریزی‌های صورت گرفته و بر اساس برنامه زمان‌بندی مشخص هفتگی مقرر شده است مدیران و مسوولان استانی با حضور در محل سامانه سامد، به صورت برخط پاسخگوی مشکلات و درخواست‌های شهروندان ‌باشند.
وی ادامه داد: از ابتدای امسال تاکنون ۳۲ مدیر ارشد دستگاههای اجرایی استان خراسان رضوی با حضور در محل استانداری خراسان رضوی در موعد تعیین شده به صورت برخط و مستقیم پاسخگوی درخواست‌ها و مشکلات مردم بوده‌اند.
مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی استانداری خراسان رضوی گفت: استان خراسان رضوی یکی از پیشگامان بهره‌گیری از سامانه سامد برای پاسخگویی برخط مدیران در سطح کشور است و هم‌اکنون حدود چهار سال از فعالیت این برنامه می گذرد.
فخر موحدی افزود: این اقدام به منظور رسیدگی به درخواست‌های مردم و افزایش رضایتمندی اجتماعی برای پاسخگویی به مشکلات شهروندان دنبال می‌شود.
سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت با عنوان "سامد" برای تعامل آسان مردم و دولت و تسریع در انتقال مشکلات و نظرات مردمی در سطح کشور فعال است تا نظارت مؤثر بر تمامی فرآیندهای رسیدگی به شکایات و درخواستهای مردم انجام شود.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار