ضرورت ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی
کد خبر: 1006266
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dm6
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۶
مدیرعامل شرکت آبفا استان اصفهان:
مهندس هاشم امینی در جمع معاونین و مدیران این شرکت بر ضرورت ارتقای وضعیت ارائه خدمات در سطح استانداردهای جهانی تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان ضمن اشاره به بيش از نيم قرن سابقه و پيش تازي شركت آبفا استان اصفهان در امر خدمت رسانی،عنوان کرد: استفاده از فناوری های نوین، بازنگری در شیوه ارائه خدمات و تغییر روش های سنتی به مدرن، تغییر فرآیند به منظور سرعت بخشی به خدمات و تجهیز پیشرفته واحدهای عملیاتی رفع حوادث، از الزامات این شرکت است.

رئیس هیات مدیره شرکت آبفا استان اصفهان بر لزوم تدوین برنامه زمان بندی شده برای ارتقا و بازسازی تصفیه خانه های فاضلاب تاکید کرد و افزود: تاسیسات فاضلاب برخی شهرهای بزرگ استان از جمله اصفهان، خمینی شهر و شاهین شهر به دلیل قدمتی که دارند، در اولویت قرار می گیرند.

وی در ادامه بر لزوم ارتقاي سطح توانمندي و دانش كاركنان به عنوان اصلي ترين كليد بهبود و بهره وري سازمان تاکید کرد و گفت: استفاده از سايت آموزشی مهارت محور بختياردشت به طور جدی در دستور كار قرار دارد.

مهندس امینی در این جلسه عنوان کرد: در اين حوزه، نياز بهره برداري بايد محور توسعه قرارگيرد و فلسفه تغيير ساختار سازماني به شيوه كنوني همين شعار است.

 

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار