تقویت خانه‌های هلال در دستور کار جمعیت هلال احمر خراسان رضوی است
کد خبر: 1006195
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dkx
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۷
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی :
مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی بر ضرورت تقویت منطقه‌ای خانه‌های هلال در این استان تاکید و بیان کرد: برنامه و اقدامات لازم برای تحقق این امر در دستور کار قرار گرفته است.

مجتبی احمدی در نشست ویدئو کنفرانس با رییس و اعضای شورای معاونان جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران افزود: تاکنون در خراسان رضوی ۲۱ کانون روستایی جوانان، ۵۶ خانه داوطلب و ۶۳ خانه هلال برپا شده است.

وی ابراز کرد: تقویت منطقه‌ای خانه‌های هلال در شهرستانها و مناطق مختلف موجب آمادگی بیشتر و توانمندسازی جوامع محلی برای مقابله با آسیبها و کاهش آسیبهای ناشی از حوادث غیرمترقبه می‌شود.

احمدی گفت:خانه‌های هلال، مکانی برای گسترش آموزش و نفوذ بین مردم برای ساختن روستا، شهر و استان در زمان حوادث و بلایاست. با توجه به زمان طلایی در حوادث و کمبود نیروهای امدادی در این زمان، مردم نقش مهمی در کاهش خسارات و تلفات جانی ناشی از وقوع حوادث دارند که ایجاد خانه‌های هلال نقش مهمی در این زمینه دارد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون افزون بر ۲۵۰ هزار ماسک تولید کرده اند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر خراسان رضوی گفت: داوطلبان جمعیت هلال احمر خراسان رضوی از ابتدای شیوع کرونا تاکنون افزون بر ۲۵۰ هزار ماسک تولید کرده اند

احمدی افزود: از ۱۲ بهمن پارسال هم توزیع مطالب آموزشی در زمینه مبارزه با کرونا با زبان‌های مختلف در استان آغاز شد و تاکنون جمعیت هلال احمر استان خراسان رضوی بیش از ۳۵۰ هزار بسته معیشتی توزیع کرده است.

رییس جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران نیز در این نشست ویدیو کنفرانسی به تاکید رییس جمهوری بر بهره‌گیری از ظرفیت کمکهای مردمی و داوطلبان اشاره و بیان کرد: اولویت امسال جمعیت هلال احمر تقویت کارها در حوزه آموزش است.

کریم همتی افزود: خانه‌های هلال در همین راستا می‌بایست مرکز ارتباط با مردم باشند.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار