راهبردهای 10گانه فعالیت در شرایط کرونایی
کد خبر: 1006110
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dja
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۶
رئیس سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی مطرح کرد:
در آغازین روزهای بازگشایی این کتابخانه پس از شیوع ویروس کرونا و در نخستین نشست عمومی کارکنان این سازمان در سال جدید، به تبیین راهبردهای 10گانه برای شرایط کرونایی پرداخت.

رئیس سازمان کتابخانه‌ها، موزه‌ها و مرکز اسناد آستان قدس رضوی در آغازین روزهای بازگشایی این کتابخانه پس از شیوع ویروس کرونا و در نخستین نشست عمومی کارکنان این سازمان در سال جدید، به تبیین راهبردهای 10گانه برای شرایط کرونایی پرداخت.

 حجت‌الاسلام‌ سیدجلال حسینی با بیان اینکه خدمات کتابخانه‌ها و موزه‌های آستان قدس رضوی در تعطیلات کرونایی به صورت مجازی ارائه شد و هم تراز با دوران پیش از کرونا بوده است، بر لزوم تغییر تاکتیکی نوع اقدامات و خدمات در سال 99 و در شرایط کرونایی تأکید کرد.

وی اظهارکرد: تشکیل تیم و انجام کارهای تیمی، حفظ امنیت در سطوح و لایه‌های مختلف، زندگی با فضای مجازی و فناوری، مخاطب‌محوری و نیازسنجی مخاطبان در شرایط کرونایی، تغییر استراتژی در سبک مدیریت منابع انسانی، مدیریت منابع، توجه جدی به صنعت فرهنگی یا صنعت مولد در جهت اقتصاد مولد، تغییر و تحول در ساختار سازمانی، تمرکز بر طرح‌های عام‌المنفعه وقف و نذر و به‌روزرسانی هِرم مدیریت دانش متناسب با شرایط کرونایی راهبردهایی هستند که پیش روی سازمان در شرایط جدید است.

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار