صندوق‌های سحاب و آسمان در ۲۷ روستای مراغه دایر است
کد خبر: 1006087
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DjD
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۰
معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مراغه گفت: با هدف حمایت از طرح‌های اشتغالزایی ۲۷ صندوق سحاب و آسمان بنیاد برکت در ۲۷ روستای شهرستان تشکیل و راه‌اندازی شده است.

حمید شکری در جلسه هماهنگی صندوق های سحاب و آسمان بنیاد برکت اظهار داشت: در روستاهایی که طرح اشتغالزایی در آن ها اجرا می شود، قبل از شروع طرح، این صندوق ها راه‌اندازی می شود.
وی گفت: در این صندوق ها آورده روستائیان و همچنین یک درصد از منابع اشتغالزایی بنیاد برکت در قالب طرح به صندوق ها اختصاص می یابد.
وی اضافه کرد: برای اینکه در اجرای طرح های اشتغالزایی مشکل و وقفه ای به وجود نیاید، صندوق های سحاب و آسمان بنیاد برکت تشکیل می شوند.
فرماندار مراغه گفت: در حال حاضر در ۲۷ صندوق راه اندازی شده یک میلیارد تومان اعتبار موجود است و این صندوق ها بیش از ۲ هزار نفر عضو دارند.
شکری با تاکید بر اینکه این صندوق ها بر پایه اعتماد بر روستایی ها راه اندازی شده است، گفت: برخی از این صندوق ها بالای ۱۵۰ نفر عضو دارند.

وی افزود: افزایش سرمایه صندوق ها از طریق مردم و چرخش موجودی باید در اولویت و برنامه صندوق ها قرار گیرد.
وی به کل طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در شهرستان اشاره کرد و گفت: برای کل طرح های اشتغالزایی بنیاد برکت در شهرستان تاکنون هشت میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده و با پرداخت این میزان تسهیلات برای بیش از ۵۰۰ نفر اشتغالزایی ایجاد شده است.

برچسب ها: صندوق ، بنیاد ، برکت
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار