تقویت نیروی انتظامی در دستور کار وزارت دفاع
کد خبر: 1006026
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DiE
تاریخ انتشار: ۲۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۰۲:۳۰
امیر حاتمی خبر داد
وزارت دفاع با تمام توان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از مأموریت‌های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.
سرویس سیاسی جوان آنلاین: به گزارش ایرنا؛ سرتیپ امیر حاتمی در مراسم امضای تفاهمنامه همکاری‌های مشترک وزارت دفاع و نیروی انتظامی نقش نیروی انتظامی در برقراری امنیت را ستودنی برشمرد و بر لزوم ارتقای توان مأموریتی نیروی انتظامی در جهت پیشرفت و توسعه ایران اسلامی تأکید کرد.

وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح ابراز امیدواری کرد: وزارت دفاع با تمام توان و بهره‌گیری از ظرفیت‌های صنعتی، علمی، فناورانه و دانشی خود در پشتیبانی از مأموریت‌های متنوع نیروی انتظامی از هیچ کوششی فروگذار نکرده و تقویت قدرت نیروی انتظامی را به عنوان یک اولویت در دستور کار قرار داده است.

امیر حاتمی نقش و مأموریت نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت کشور را ستودنی و قابل تحسین برشمرد و تصریح کرد: کارکنان جان بر کف، مخلص و پرتلاش نیروی انتظامی در تمامی عرصه‌های برقراری نظم و امنیت کشور با نثار جان خود از هیچ کوششی فروگذار نکرده‌اند و امنیت مثال زدنی امروز کشورمان مشحون از خدمات صادقانه این سربازان سرافراز ایران اسلامی است.

سردار حسین اشتری نیز در این دیدار با تشکر از حمایت‌ها و پشتیبانی‌های وزارت دفاع نسبت به نیروی انتظامی تصریح کرد: اولویت نیروی انتظامی در حال حاضر توسعه فناوری‌های پیشرفته پلیس هوشمند و لزوم تقویت توان نیروی انتظامی برای مقابله با موضوع قاچاق کالا و ارز و مبارزه با مواد مخدر و موضوعات از این دست می‌باشد.
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار