جدیدترین آمار جهانی کرونا دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹
کد خبر: 1005994
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dhi
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
طبق آخرین آمار جهانی کرونا، تاکنون ۷ میلیون و ۹۱ هزار نفر به بیماری کرونا مبتلا شده‌اند که بیش از ۲ میلیون نفر از آن‌ها جزو مبتلایان در کشور آمریکا هستند؛ در این گزارش جدیدترین آمار جهانی کرونا در روز دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹ را می خوانید.
سرویس جامعه جوان آنلاین: بر اساس آخرین آمار جهانی پایگاه اطلاعاتی "worldometer" تا این لحظه ۷ میلیون و ۹۱ هزار و ۶۵۹ نفر در جهان به ویروس کرونا (کووید ۱۹) مبتلا شده‌اند که از این تعداد، ۴۰۶ هزار و ۱۹۵ نفر جان خود را از دست دادند.

از مجموع تعداد مبتلایان در جهان، تاکنون ۳ میلیون و ۴۶۱ هزار و ۱۱۳ نفر بهبود یافته و توانسته‌اند این بیماری را شکست دهند.

کشور آمریکا با بیشترین تعداد مبتلایان در جهان با افزایش ۱۸ هزار و ۹۰۵ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۲ میلیون و ۷ هزار و ۴۴۹ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۱۱۲ هزار و ۴۶۹ آمریکایی مبتلا در این کشور جان خود را از دست داده‌اند.

کشور برزیل که بعد از آمریکا در رده دوم جهان قرار دارد با افزایش ۱۵ هزار و ۴۶۸ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۶۹۱ هزار و ۹۶۲ مبتلا رسیده است؛ در این کشور تعداد ۳۷ هزار و ۳۱۲ نفر جان خود را بر اثر ابتلا به کرونا از دست داده‌اند.

کشور روسیه به‌عنوان سومین کشور جهان، با افزایش ۸ هزار و ۹۸۴ مبتلا در ۲۴ ساعت گذشته، به مجموع ۴۶۷ هزار و ۶۷۳ مبتلا رسیده است؛ تاکنون ۵ هزار و ۸۵۹ روسی جان خود را از دست داده‌اند.

کشور‌های اسپانیا، انگلیس، هند، ایتالیا و پرو نیز به‌ترتیب با ۲۸۸ هزار و ۶۳۰، ۲۸۶ هزار و ۱۹۴، ۲۵۷ هزار و ۴۸۶، ۲۳۴ هزار و ۹۹۸ و ۱۹۶ هزار و ۵۱۵ مبتلا در رده‌های چهارم تا هشتم جهان قرار گرفته‌اند.

همچنین کشور‌های آلمان با ۱۸۵ هزار و ۸۶۹ مبتلا و ایران با ۱۷۱ هزار و ۷۸۹ مبتلا در رده‌های نهم و دهم جهان قرار دارند.

از لحاظ تعداد بهبودیافتگان نیز کشور‌های آمریکا، برزیل و روسیه به ترتیب با ۷۶۱ هزار و ۷۰۸، ۳۰۲ هزار و ۸۴ و ۲۲۶ هزار و ۷۳۱ هزاربهبودیافته در رده‌های اول تا سوم قرار دارند.
 
جدیدترین آمار جهانی کرونا دوشنبه ۱۹ خرداد ۹۹
منبع: تسنيم
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار