شرکت فولاد مبارکه سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشوراست
کد خبر: 1005921
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004DgX
تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۳
عضو هیئت مدیره فولاد مبارکه
محمد زارعپور اشکذری عضو هیئتمدیرۀ شرکت فولاد مبارکه در جریان بازدید از خطوط تولید فولاد مبارکه اظهار داشت: شرکت فولاد مبارکه سرآمد بازار سرمایه و تولید در کشور است و خوشبختانه مدیران و کارکنان تلاشگر این شرکت، سالی را که جهش تولید نامگذاری شده است با کسب رکوردهای پیاپی آغاز کردند و نویدبخش روزهای خوبی برای ذینفعان بودند.

:

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اصفهان ، عضو هیئت مدیره فولاد مبارکه با تأکید بر اینکه فولاد مبارکه دارای زنجیرۀ کامل تولید فولاد است، گفت: انشاءالله با عملکرد بهینۀ این گروه، کشورمان به برنامۀ بلندمدت افق ۱۴۰۴ دست خواهد یافت.

زارعپور از پروژۀ نورد گرم ۲ فولاد مبارکه بهعنوان یکی از مباحث مهم مطرحشده در هیئتمدیره نام برد و گفت: با اجرایی شدن آن قطع بهیقین ارزش بازار سرمایۀ فولاد مبارکه و زنجیرۀ ارزش گروه فولاد مبارکه بهتر از گذشته خواهد شد و در بحث اشتغال، ارزش بازار، زنجیرۀ تأمین و نیز زنجیرۀ ارزش شاهد اتفاقات خوبی خواهیم بود.

این عضو هیئتمدیرۀ شرکت فولاد مبارکه اظهار داشت: به نمایندگی از هیئتمدیره، از تمامی کارکنان و مدیران شرکت تشکر و قدردانی میکنم، انشاءالله با تلاشهایی که در حال انجام است سهام شرکت ارزشمندتر میشود و کلیه سهامداران، ذینفعان و کارکنان شرکت از آن منتفع میگردند.

 

نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار