وضعیت پایتخت در اولین روز اجرای طرح ترافیک
کد خبر: 1005692
لینک کوتاه: https://www.Javann.ir/004Dcq
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۹
رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت، شروع زودهنگام بارِ ترافیکی قبل از ساعت ۶ و روان شدن ترافیک از ساعت ۸:۳۰ تاکنون را مهمترین نتایج اجرای طرح ترافیک اعلام کرد.
سرویس جامعه جوان آنلاین: سرهنگ محمد رازقی رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت در خصوص آخرین وضعیت ترافیکی پایتخت با توجه به اجرای محدودیت طرح ترافیک اظهارداشت: امروز با توجه به اعلام اجرای طرح ترافیک در پایتخت شاهد شروع بار ترافیکی نیم ساعت زودتر از روز‌های گذشته در معابر بودیم که نشان دهنده برنامه ریزی مردم به خصوص کارمندان برای تردد و مراجعه به محل کار خود بوده است.

سرهنگ رازقی تصریح کرد: در روز‌های گذشته هر روز ساعت ۶:۱۵ شروع بار ترافیکی در تهران را شاهد بودیم، اما امروز قبل از ساعت ۶ صبح ترافیک پرحجم را در معابر و بزرگراه‌هایی همچون نواب، همت، حکیم، شهید فهمیده، شهید لشکری، امام علی (ع) و خیابان‌های آزادی و دماوند شاهد بودیم.

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل هوشمند ترافیک پلیس راهور پایتخت افزود: با شروع اجرای طرح ترافیک از ساعت ۸:۳۰ تا این لحظه ترافیک در محور‌های مرکزی شهر نسبت به هفته گذشته کاهش داشته و در معابر بزرگراهی و خارج محدوده طرح نیز به نسبت هفته گذشته خلوت‌تر است.

سرهنگ رازقی مهمترین نتایج اجرای طرح ترافیک را شروع زودهنگام بار ترافیکی در معابر و بزرگراه‌ها و تخلیه و روان شدن ترافیک در هسته مرکزی و سایر معابر از ساعت ۸:۳۰ تا این لحظه عنوان کرد.
منبع: فارس
نظر شما
جوان آنلاين از انتشار هر گونه پيام حاوي تهمت، افترا، اظهارات غير مرتبط ، فحش، ناسزا و... معذور است
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها
عناوین پیشنهادی
آخرین اخبار